Revival (2013)

Příjemný snímek, který okořenila řada českých hereckých es, která divák vždy velmi rád uvidí a která jsou zárukou kvality. Nejedná se o čistokrevnou komedii, ale spíše o úsměvný filmík s hořkým nádechem a hloubkou.

Tango a Cash (1989)

Kultovní akční snímek, který je udělaný opravdu šmrncovně. Nejen nadčasové hlášky mohou za to, že si film rádi pustíte pokaždé, když ho dávají v televizi.

Vendeta (2011)

Na začátek plný napětí bohužel zbytek filmu nenavázal. Divák po úvodní drsné zápletce očekával více než předpokládaný zbytek filmu. Dojem vylepšuje skvělý Vetchý a fakt, že podobných filmů se v ČR moc nenatočilo. 86 minut, což je sama o sobě docela krátká stopáž, by se dalo zkrátit na polovinu...

Piráti na vlnách (2009)

Tak potrhlá komedie, že na ni celou dobu koukáte s otevřenou pusou, smějete se a nevíte, co si o ni máte myslet. Curtis zkrátka umí i ne tak romantické slaďáky, na které jsou diváci zvyklí. Skvělý Nighy aspol. zaručují skvělou podívanou, na kterou se budete chtít po nějaké době podívat znovu, protože budete mít Piráty na vlnách ve škatulce velmi povedených komedií!

Lásky čas (2013)

Konečně decentní romantická komedie bez zbytečných kravin, jako se tomu děje v USA. Britský humor k povedenému snímku seděl jako prdel na hrnec. A že tam bylo moc harmonie a plno ideálů? Někdy není na škodu užít si i povedenou "pohádku" pro dospělé. Dvě hodiny utečou jako nic a divák má chuť dát si repete. Jen víc originálních filmů!

Gran Torino (2008)

Clinta Eastwooda můžete jen milovat, nebo nenávidět. V tomto filmu to platí dvojnásob. Válečný veterán vás sice svými drsnými hláškami rozesměje, ale také i někdy naštve, protože už to přehání. V průběhu snímku si jej ale oblíbíte a pochopíte, že to tak nemyslí. Silný příběh vás dojme i rozesměje. Opravdu mistrovské dílo plné hloubky.

Kid (2000)

Pěkná rodinná komedie s hlubokým příběhem, který vás donutí se zamyslet nad svým životem. Kid nenuceně, přesto velmi intenzivně ukazuje na problém dnešní doby - honěním se za penězmi za cenu všeho. Malý Rusty je ve filmu vynikající!

Pot a krev (2013)

Díky pěknému prostředí, líbivým záběrům a sem tam i povedeným vtípkům se až do konce filmu nebudete nudit, což je podstatné. Pokud ale od snímku očekáváte o dost více, budete zklamáni. Wahlberg hraje sice výborně, zdárně mu sekunduje i The Rock, nicméně profláklý příběh o gangsterech, kteří si chtějí splnit svůj americký sen, může přijít někomu ohraný. Takže Pot a krev neurazí, ale ani zásadně nenadchne - pohodovka po nedělním obědě, kdy jste přejezení a tak nějak vám nebude vadit, když u toho usnete.

Tlumočnice (2005)

Film mne oslovil natolik, že jsem s vypětím všech sil vydržel do druhé reklamy... Poté už ne.

Pretty Woman (1990)

Kultovní romantická komedie, která nikdy neurazí. Ač je na ni český televizní divák v předvánočním čase rok co rok zvyklý, pokaždé se rád podívá. Ať už se těší na skvělou Julii Roberts či charismatického Richarda Gerea, vždycky je na co se dívat, čemu se zasmát či nad čím se zamyslet.