Kick-Ass (2010)

Film se mi velice líbil, byla tam jak AKCE, tak vtipné scény a to se mi OPRAVDU líbilo! A to je ten důvod proč jsem se neskutečně těšil na druhý díl... Film se mi líbil a proto dávám 85%...

Špión (2015)

Po dlouhé době jsem se zase zasmál u dobré komedie. Na jednu stranu uplná kravina, ale když to vemete z nadhledem, tak se opravdu pobavíte! Na to že to je KOMEDIE tak tak tam byly dost dobré AKČNÍ scénky! Za mě 85%! *****

Simpsonovi (1989) (seriál)

Bavil,baví a bude bavit! Simpsonovi jsou srdcovka! Viděl jsem všechny díly ke kterým jsem měl přístup, vyděl jsem i film a čekám na další díly seriálu! Myslím že nejlepší animovaný seriál EVER! A proto dávám /95%/

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Jelikož miluji seriál tak jsem se musel kouknout jednoduché obrázky, sprosté slova, nesmyslný příběh ale i tak to má hlavu a patu a proto se mi to líbí a myslím že i to je důvod proč se to líbí vám! A proto dávám /85%/

Interstellar (2014)

Moc dobrý postapo s McConaugheyem který tomu dodal říz! Myslím že to byl dobrý nápad natočit tenhle film! Dobrý příběh ale zápletka nic moc ale i tak se mi to líbilo a proto dávám /85%/

Avengers: Age of Ultron (2015)

Za rozpočet tohodle filmu by někdo jiný mohl natočit bestseller a ne film na který se nedá koukat a to by mu ještě víc nez Polovina peněz zbyla ... Přeplácaný, nehůmorný, bez pointy naprostý nesmysl! /40%/

Zánik (2015)

Film se mi moc líbil, opravdu dobrý příběh, dobrá zápletka a obsazení herců nebylo vůbec špatné! Žánr přímo pro mě dělaný a proto dávám /90%/

Zombieland (2009)

Tento film je asi nejlepší komedie a to z pěti důvodů! Za prvý, je to žánr ZOMBIE! Za druhý, jsou tam dobrý herci! Za třetí, je to natočený v AMERICE! Za čtvrtý, je to KOMEDIE a zároveň HOROR! (a těch moc není!) Za páté, nejspíš bude pokračování! *****/*****

Pixely (2015)

Film se mi moc líbil, jelikož tam hrály mí oblíbený herci a byl tam moc dobrý příběh dávám 5/5!

Švec (2014)

Dobře natočený film, s dobrým příběhem a dobrým koncem. Jelikož je Adam Sandler můj nejoblíbenější herec dávám pět z pěti.