• Rodinný

Láska je láska (2009) (divadelní záznam)

Nejhorší muzikál, co jsem kdy viděla, škoda, Lucka má nádherné písničky, ale celé to divadlo kolem je víc zabilo, než projevilo jejich vkus ... Jediné, co se mi líbilo, byl přirozený projev Lucky, ta si na nic nehraje, ona taková prostě je, mám ji ráda, ale tohle, to se nemělo vůbec v ničí hlavě zrodit .... dala bych odpad, ale za snahu dám jednu hvězdu s odřenýma hrotama :D

Everest (2015)

Můžu k tomu říct jediné: Je to příběh, který se stal a na tom nikdo nikdy nemůže nic změnit. True story se nedá vymyslet! Tak to prostě je!

Mluv (2004)

Snímek je jeden z mnoha o teenagerech, lépe řečeno amerických teenagerech, takže mě ani nepřekvapuje jejich flegmatický přístup k Melindě .. nikdo se po celou dobu nezajímal, co se s ní vlastně děje, ačkoliv to bylo na pohled zřejmé. Nemluvě o jejích rodičích, kteří si nevšimli, že jejích dítě celou dobu něčím trpí. Někteří učitelé mi přišli směšní, paní Lesní žena a úča, která ani neví, co vlastně učí :D To mě na tom pobavilo ..

Varieté (2010)

Christina je jedna z mála zpěvaček, která má tak úžasný hlas .... A zpěv naživo ve světě hudebním kromě filmového je něco mimořádného! Bylo to stavěné právě na něm a děj filmu byl jen pozadí .... Bavilo mě se dívat i poslouchat ...

Noci v Rodanthe (2008)

Pouze pro romantické duše .. pobrečela jsem si na konci ....

Jump street 21 (2012)

Po dlouhé době zase něco, kde jsem se opravdu zasmála, vtipné, akční .. jen ten tarantinovský styl, to je snad nemoc, že se musej lidi masakrovat i v tak docela pěkném filmu .. Johnny Depp jako perlička ... film mě pobavil a doufám, že i 22 Jump Street bude aspoň stejně tak dobrý

To jsem z toho jelen (2000) (seriál)

Nikdy jsem tento seriál neviděla, až jsem nedávno náhodou na něj narazila a opravdu musím říct, že i když je to taková ta " blbost " pro pobavení, tak jsem se opravdu v některých momentech zasmála, Bohumil je úžasný herec, cokoliv zahraje, já mu to věřím .. doporučuji už jen tak, pro zasmání a uvolnění .. v dnešní době ( resp. po deseti letech od vysílání ) je to taková milá oddychovka :)

Tři bratři (2014)

Musím říct, že mě páni Svěrákovci zklamali .. slátanina pohádek .. dospělý myslím měl práci se během filmu vzpamatovat a co teprve děti .. rozhodně nechutný vlk jak z hororu a pedofilní myslivec Matěj .. já bych tedy evidentně označila tuto nepovedenou rádoby pohádku jako pokus o špatný vtip! Ale ano, zasmála jsem se, některé části mě pobavily. .. Čarodějnice Jiří Lábus s velmi udržovanou pletí, Pavel Liška propůjčil hlas holubovi a vtipné hlášky Kluse i Dyka . a co mě potěšilo, roztomilá mluvící zvířátka .. herecké obsazení bylo výborné, písničky a hudba také.