• Krátkometrážní
  • Pohádka

Hodina mezi psem a vlkem (2014) (studentský film)

Rozhodně nadprůměr, a to i přesto, že snímek obsahuje množství vyloženě zbytečných scén /škola,matka/

Sraz (2014) (studentský film)

Honza Budař tomu dává ty správný grády... aneb bez dobrých herců dobrý film nenatočíš..

U rybníka (2014) (amatérský film) odpad!

Divím se, že to ČT zařadila do studentskýho maratonu. Rozhodně tu jsou jiní, LEPŠÍ, kteří by si to zasloužili..

Nejdelší jízda (2015)

Film, který vyvolá emoce. Málokterý to dokáže...

Protiklady (2010) (studentský film) odpad!

Tak tohle nemá ani hlavu, ani patu ..

Bílé noci (2012) (studentský film)

Především herci dělají film.. a tady to platí dvojnásob..

Čas dluhů (1998)

"Nechám vám úplně volný ruce, ale bez mého souhlasu nic nedělejte." "Právě jsme přišli o striptérku, dostala místo na ministerstvu vnitra." "Ty nemáš ráda dárky? To budeš skvělá partnerka!" "Můžeš bejt upřímná, ale neříkej mi ošklivý věci." "Václave, snědla kašičku? Jo. A nebyly tam žmolky? Cože?! Byly tam cucky?! Tak to rozmixuj. V jakým si to dělal poměru? 1:3! A vyměň utěrky! Dva důvody, proč se na film podívat: Za prvé: nic podobnýho nikde jinde neuvidíte, za druhé: pro Rodenův zřejmě první a poslední filmový striptýz :)

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Hodnotím 1. - 3. sérii. Na další nemám odvahu a po pravdě ani chuť po tom, co ze show odešla víc jak polovina původních zmetků.. Každopádně jednička válela, dvojka byla bezkonkurenční a na trojce už bylo znát, že je unavená.. Tak či onak, dávám plnej počet. Rozhodně jeden z mých oblíbených seriálů.

Pokoj 113 (2015) (studentský film)

Nebýt tam ten vnitřní hlas, tak by to byl plnej počet. Někdy méně je více..

Who am I - žádný systém není bezpečný (2014)

Tak tohle byla jízda, od začátku až do konce. Ve filmu není jediný hluchý místo, všechna čest panu režisérovi. Posledních deset minut vyšvihlo hodnocení na plnej počet.