• Krátkometrážní
  • Pohádka

Ztracený muž (2015) (studentský film)

Nebylo by to špatné, kdyby se pozměnily rekvizity, prostředí a těžkopádnost dialogů, pak by snímek zanechal mnohem lepší dojem (takto to na mě působilo až moc amatérsky a nikoliv "studentsky"). Velmi se mi líbila závěrečná scéna - zachycení vnitřního dilematu Tonyho - ta to z mého pohledu celé zachránila. Zkrátka Filip Kilián umí, což už dokázal, ale ne každý den je posvícení..

HomeSick (2015)

Toto je definice psychothrilleru - Zmizelá a spol se můžou jít zakopat.

Osm hrozných (2015)

Tarantino je zkrátka ve své jedinečnosti nenahraditelný. Nedokážu si představit nikoho jiného, kdo by dokázal napsat a zrežírovat tříhodinový film, u kterého máte pocit, jako by trval sotva hodinu, který není předvídavý, který nemá jediné hluché místo, protože je tvořen skvělými dialogy a na který jen tak nezapomenete.

Stanfordský vězeňský experiment (2015)

Ani tohle německou verzi nepřekonalo, byť je toto nejvěrnějším zdokumentováním šíleného experimentu... ale jednu přidanou hodnotu tenhle snímek přeci jen má - a sice zjištění, že nejzvrácenější osobou byl ten, který to celé řídil..

Fakjů pane učiteli 2 (2015)

Na dvojku jsem se hodně těšila, protože jedničku miluju (a když ji miluješ, není co řešit :-)) .. a nezklamala mě. Dvojka sice trošku pokulhává, ale je to pořád velmi slušný nadprůměr, proto hodnotím zaslouženými 4 hvězdami. Druhá půlka byla pravda slabší, ale závěrečné titulky a nepovedené scény to spolehlivě vykompenzovaly.

Autobazar Monte Karlo (2015) (seriál)

Na Tondu zdaleka nemá, ale jako náhrada zatím uspokojivé..

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Jestli něco opravdu nemusím, tak to jsou detektivní seriály. Četnické HUMOResky jsou čestnou výjimkou díky skvělému hereckému obsazení a především díky kriminalistické věrohodnosti.. v tomto a v mnoha jiných ohledech s klidem strčí ostatní do kapsy...

Kancelář Blaník (2014) (seriál)

Byla jsem jedním z Tondových prvních fanoušků a kudy jsem chodila, tudy jsem šířila osvětu a jeho učení..věřili byste, že jsou mezi námi stále tací, kteří ho neznají!? Nezbývá mi, než jeho jméno šířit dál.. vždyť jedině Tonda nám vždy pravdivě vysvětlí, jak se věci mají...

Moulin Rouge (2001)

Pohádka pro dospĕlé s výborným soundtrackem a skvělými hereckými výkony právem patří do mé top 10

Simpsonovi (1989) (seriál)

Můj večerníček na dobrou noc..víc netřeba dodávat..:)