• Krátkometrážní
  • Pohádka

Hellboy (2004)

Jednoznačně můj nejoblíbenější hrdina..vtipný, červený, milovník koček a dobrého jídla, se smyslem pro humor a se srdcem na pravém místě... zkrátka není možné ho nemít rád.. :)

U pokladny stál... (1939)

Jestli aspoň jeden prvorepublikový či protektorátní film byste měli vidět, tak je to určitě tato výborná dobová parodie..

Osudový dotek (2004)

Top mystero- scifi-thriller, který v mých očích zatím nikdo nepřekonal (a asi nikdo ani nepřekoná), s výborným Kutcherem v hlavní roli, který dokázal, že je schopen zahrát cokoli..

Podivné dědictví (1972)

Každý máme film, který nás provází od dětství a který bezmezně milujeme... co dodat, snad jen, upřímně lituji těch, kteří tento filmový poklad nikdy neviděli..

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Nejoblíbenější postava? Jednoznačnĕ Rajesh a jeho vtipný přízvuk a způsob myšlení! Kupodivu Sheldon je až na posledním místě oblíbenosti - jeho postava mi přijde občas přitažená za vlasy..scénáristi by měli v jeho případě míň tlačit na pilu..

Victor "Young" Perez (2013)

Líp už by to snad ani nešlo, a to prosím nejsem fanynkou boxu ani se zrovna dvakrát nevyžívám v životopisných dramatech...

Katy Perry: Skutečná tvář (2012)

Když jste ve stavu nemocných a už vás bolí oči z neustálého koukání do monitoru, vezmete za vděk čímkoli jiným. V nedělní odpoledne to bylo to jediné, na co se dalo jakž takž koukat (buď tohle, nebo vraždy v midsomeru anebo pohádka na ČT1)... a musím říct, že ačkoli Katy Perry není zrovna můj šálek kávy co se hudby týče, tak mi začala být docela sympatická :) Bez obalu zdokumentované všechny slasti a strasti popové hvězdy.

Výtah (2014) (studentský film)

Efektní, ale nic neříkající..

Mimoni (2015)

Asi už jsem na takový pohádky stará (ehm, 20+ ), a proto asi nedokážu dost dobře ocenit celou tu propagandu a šílenství kolem. Pro mě je to, vzhledem k očekávání, propadák roku...

Creep (2014)

"Komedie", která chce být hororem, s psycho prvky a velmi neromantickým dějem.