Pot a krev (2013)

Neviem čo sypú do seba Christopher Markus, Stephen McFeely s Michaelom Bayom ale tnto film je ako .... nemám slov. Mark je namakaní ako hovädo, Johnson je spráskaní ako prasa Anthony Mackie šuká Rebel Wilso No úplne uletené.

Vyměřený čas (2011)

Perfektne spracované sci-fi, bez lietajúcich strojov, mimozemšťanov a netvorov. Príbeh ma hneď strhol a čakal som čo bude, lebo príbeh nie je moc predvídateľný. Justin Timberlake zahral bravúrne a Amanda Seyfrid uf, dal by som 5 rokov za noc s ňou.

Hluboko v gangu (2006)

Klasicky scenár klasickej americkej výroby. Dieťa mu unesú, pri zachraňovaní sa zaľúbi do krásnej ženskej a nakoniec zachráni syna. Dobrý úvod, priemerný dej, slabé akčné scény a úplne čajová záverečná prestrelka, preto som váhal nad tromi hviezdičkami ale napriek tomu som sa bavil. Nečakal som od hlavného hrdinu ( Tyrese Gibson ) žiaden zázrak, ale zvládol to slušne. Meagan Good je stále viac sexi. Pre film 65%.

District 9 (2009)

Premena človeka na mimozemskú bytosť, za skutočne paradoxných okolností, ktoré vás nútia vychutnať si túto vážne skvelo natočenú filmovú lahôdku. Dej je úplne vymyslený a miestami nezmyselný ale má to niečo do seba.

Počátek (2010)

Vcelku neobvyklí žáner, ktorý nás prenesie do sna v sne a ešte hlbšie.Tam dokáže človek všetko čo chce. Bravúrne natočený a nekompromisne najlepší film Leonarda DiCapria. Neviem či ešte niekedy bude mat možnosť takúto rolu zahrať. Fantasticky som sa nechal unášať dejom. Super, Odporúčam.

Elysium (2013)

Dávam 3 hviezdy preto lebo sa dalo z tohoto scenára vytiahnuť oveľa viac ako bolo toto. Málo rozvinuté postavy a podľa mňa je dej filmu strašne rýchli, dalo sa to dať na dve super, mega, bombove časti. Mat Damon je môj obľúbenec a hral famózne a ani kamera sa nemá za čo hanbiť. Škoda toho rýchleho spádu ale inak som spoko, ale čakal som od toho viac keď to režíroval Blomkamp.

Úhel pohledu (2008)

Hej, takto si predstavujem film s názvom uhol pohľadu. Osem krát si pozrieť rovnakú situáciu len z iného pohľadu. Super natočene bez zbytočných nič nehovoriacich scén. Všetko do seba perfektne zapadá. Bavil som sa.

Coach Carter (2005)

Jeden z najlepších filmov zo študentského prostredia aký som v poslednej dobe videl. Samuel L. Jackson zahral bravúrne úlohu trénera. Chalani boli super. Nie je to pretlačené tímy americkými školskými sračkami ako väčšina podobných filmov. Hudba bola super. Film za 90%.

Ocelová pěst (2011)

Wow, mne sa to sakra páčilo. Mam rad typ takýchto filmov . Super efekty a dobré herecké výkony. Je to dojemné a vyvoláva emócie. Film pre pekné nedeľné posedenie pri telke. Odporúčam.