Hanna (2011)

Hanna mohla byť dobrý akčný film ale nie je. Z príbehu by sa dalo ešte vyťažiť ajajaj ale nevydalo. Akčné scény sú ako z Dempsey a Makepeaceovej a na to že Hanna je akési superdievča tak z jej postavy vymačkli sakra málo. Škoda pritom som sa tešil na dobrý akčák.

Rivalové (2013)

Pre mňa najlepší film roka 2013. Pohľad do zákulisia formule 1 zo sedemdesiatich rokov iným okom ako sme zvyknutí. Fantastická práca hercov a tej rivalite som vážne uveril.

Nedotknutelní (2011)

Nezmámi herci vo filme natočenom podľa skutočnej udalosti. Famózne herecké výkony, ktorým sa nedá nič vytknúť. Humor v tom najlepšom slova zmysle - proste fantastické. Tento film pre mňa zostane nedotknuteľný.

Než si pro nás přijde (2007)

Film ktorý sa vydaril. Núti nás pozerať na život srdcom a nie očami. Príbeh o krátkom ale o to viac intenzívnom kamarátstve a beznádeji. Hlášky sa fakt dajú zapísať do dejín kinematografie. Som rád, že som si tento film pozrel. Ďakujem pán Rob Reiner.

Zásnuby na dobu neurčitou (2012)

Trochu uletené ale dobré. Romantika tomu trosku chýba ale ako komédia to ujde. Otázka budúcnosti je vážna - vydať sa, nevydať sa, svadba alebo kariéra , deti uf, kedy chcem nechcem. Pozrite si to ak riešite rovnakú otázku života a zistíte čo za kraviny to sú a aké sú vlastne ozajstne problémy vo vzťahoch. Keď niekoho milujem nie je čo riešiť.

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

Tri hviezdy len preto že mám rád filmy tohoto typu. Zaujímavo nahrané, priemerne herecké výkony. Zaujímavé herecké obsadenie - skoro nikoho z hercov som vo filme nepoznal. Boj dobra a zla... bla.. bla.. ale da sa to pozerať.

Dokažte mi vinu (2006)

Mafiánsky film v ktorom padnú 4 vystreli. Riddick alias Diesel v úlohe gangstra s ulízanou plešinkou, ktorý sa obhajuje na súde sám. Zahral to na pána. Zábavné od začiatku do konca napriek tomu že film sa v 90% odohráva v súdnej sieni.

Wanted (2008)

Absolútna spokojnosť, viac ani menej som nečakal od tohoto snímku. Vidieť Morgana Freemana v roli záporáka je dosť nezvyčajné, ale budiš. Na začiatku som Jamesa McAvoya trošku podcenil, ale príjemne ma prekvapil jeho prechod v profíka. Ten záver trosku prirýchli v porovnaní s vývojom deja ale nezazlievam. A Angelina okúzlujúca profíčka ako vždy. Príjemná zábavka.

2 zbraně (2013)

Dobré, dobré a este raz dobré. Neskutocne som sa bavil, nevedel som predvídať príbeh a to je základ dobrého filmu. Walberg a Denzel boli super ako vždy zohraný s parťákom. Mám rád ked je to o kamarátstve.