Pompeje (2014)

Neviem prečo každý porovnáva tento film z gladiatorom. Toto je úplne o inom. Podla mňa to bolo zvládnuté celkom fajn, a hlavne postavy zahrali svoje role dobre. Príbeh sem tam škrípe, ale dá sa to. Vizuálna stránka je super a aj boje sú celkom realistické. Ja som sa dobre pobavil.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Bilbo je tu zas a je to znovu krásny a pútavý príbeh z jeho malého hobbitovského života. Je to fakt famózne ako to dali zas do kopy, že to má hlavu aj pätu. odporúčam

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Dobre sa na to pozerá. Známe postavy z trilógie a celé to akosi dáva zmysel. Keby to bolo natočené ešte pred pánom prsteňov bol by to fakt veľkofilm. Takto kvalita filmu zostala trosku v tieni. Nevadí mne sa to v každom prípade páčilo.

U Konce světa (2013)

Maximálne veľké sklamanie. Taká blbosť. Najlepšie na tom filme bolo asi to pivo.

Hon na čarodějnice (2011)

Dobrodružný trošku, akčný ani nie, fantasticky trápne. Neviem akosi to nedržalo pokope. Tie dve hviezdy sú pre Nicolasa a Rona ale každému len po jednej.

Monstrum (2008)

Otrepaný príbeh mesto, potvora ktorá sa objavila od neviem kadiaľ, polícia, armáda, zničene mesto a boj o prežitie. Len okorenené stovkami malých hnusných beštií . Teraz je to pre zmenu z pohľadu zabávajúcej sa mládeže bojujúc o svoj život a záchrana krásnej priateľky. Je to katastrofa 3* len preto že to bol celkom dobrý pokus.

ACAB: Všichni policajti jsou parchanti (2012)

Tak toto bol dosť zaujímavý pohľad na poriadkovú políciu a jej boj s fanúšikmi futbalu. Na prvý pohľad je to sračka ale keď sa človek trošku zamyslí vidí na čo chcela réžia poukázať. Tento svet je pre nás úplnou neznámou a treba s tým niečo robiť, len kompetentný sa tvária že je to takto dobre. Celý ten systém je zvrátený a krása samotného futbalu je odsunutá niekde bokom. Palec hore.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Tak tento film je taky ako som čakal. Je to fakt dosť realistické a dobre natočene, vyzuálna stránka super, príbeh trošku by potreboval trosku viac šťavy ale musím uznať že sa im to vydarilo dať do kopy. Spkojnosť a odporúčam.

Jízda švárů (2014)

Typicky americká policajná komédia. Drsňák a pošuk, (tlčhuba) ktorý viac kecá ako maká ale nakoniec všetko dobre dopadne. Celkom zaujímavý príbeh ktorý nemá žiadnu výpovednú hodnotu možno tak tolko že ked ho nepoznáš tak ho nesúď. Bavil som sa nie je to úplne že zlé. Je to na vás pánové....

Zahulíme, uvidíme 3 (2011)

Stále si držia svoj priemer títo dvaja exoti. Celkom fajn oddychovka na večer. Scéna v nebi bola cool.