Wolverine (2013)

Prekvapenie v podobe nového wolverina je super, nečakal som toľko od filmu kde nemá rosomák po boku ostatne hviezdy z X-mena. Príbeh je dosť v pohode až na ten výbuch v Nagasaki a že ten starec ešte žil ďalších asi 60 rokov. No nič príjemne som sa pobavil a čakám na pokračovanie. Celkom ma to zaujíma.

Nezastavitelný (2010)

Fajn film , je trosku nezvyk vidieť Denzela v roli rušňovodiča ale hodil sa tam. Chris Pine nič výnimočného, priemer, ale film som si užíval aj keď sa koniec dal predvídať. Spokojnosť

Gang v útoku (2006)

Film o súdržnosti a úcte k druhému. Dobré obsadenie hercov a kvalitný strih dávajú tomuto filmu dobrý rozmer. Ale inak klasika ktorá sa dá pozerať a je to plne emócií. Fajn som spokojný.

Kniha přežití (2010)

Dobrý príbeh slabo korenistý, málo akcie, mohlo to mať upne iné grády. škoda - ale neľutujem tie dve hodky .

Atlas mraků (2012)

Som nadchnutý. Mám rád filmy ktoré ťa donútia pozerať a rozmýšľať. Atlas mrakov má všetko čo má film mať - lásku, nenávisť, pochopenie, neveru, cynizmus, hudbu, humor, smrť. Miestami je príbeh zamotaný, ale v konečnom dôsledku výnimočný a niečo do seba zapadne a niečo nie. Je o osudoch a skutkoch ktoré vieme a nevieme ovplyvniť, rozhodnúť sa pre tú správnu cestu je niekedy ťažké ale stojí to za to - riskovať. Odporúčam

Nadějný rok (2011)

Tento film sa skutočne dá pozerať. Príbeh je jednoduchý klasické súťaženie troch chlapov okorenené humorom a príroda je fakt nádherná. Odporúčam ako relax od všedných dní je to fajn strávený čas.

Stážisti (2013)

Mám rád túto dvojicu, sú fajn. Film je priemerný a každý si z neho zoberie to svoje. Ja som sa dobre pobavil je to taká pohodovka na vyčistenie hlavy nič ťažkého len kukáš film a bavíš sa.

Aréna (2011)

Dávam dve hviezdy len z dôvodu, že mam rad bojove filmy, ale toto bola taká prekečupovaná, gíčová málo rozvinutá americká kravina až to bolí.

Potomci lidí (2006)

Je to tak dobré, že miestami som mal pocit, že sa to sakra môže stať keď si ľudstvo nedá bacha. Tie vojnové zábery a zdevastovane mesto boli unikátne. Príbeh je chytľaví a kamera - bravoo pán Lubezki.

Jako za starejch časů (2012)

Al Pacino v životnej forme so stvrdnutým pérom čakajúci na smrť, ktorú mu má doniesť najlepší kamarát ktorého nevidel 28 rokov lebo sedel v base. V krátkosti je to o tomto, ale koniec nepoviem. Je to fajn pohodovka so skutočnými pánmi hercami. Ďakujem za skvelí zážitok páni.