Ready Player One: Hra začíná (2018)

Vaaaaaa, to je pecka. Chcem aspoň 8 pokračovaní tohoto velkolepého filmu. Mňa to uplne dostalo. Super . Odporúčam všetkým hráčom aj nehráčom. Od začiatku až do konca mi nevadilo že to nie je realne . Milujem ten film.

Black Panther (2018)

Pozeral som a vidím takto. Som sklamaný z neporiadku filmu s malým sprisahaním a malou myšlienkou, ktorá slúžila ako zastávka pre Avengers: Infinity War dokonca časť 1. Kritici majú tento film vo veľkej miere nadhodnotený kvôli svojmu prevratnému obsadeniu, ale samotný film nie je vôbec prelomový. Zoznámil som sa so všetkými nudnými klišé spol. Marvel, ktoré som spoznal tu a trošku znenávidel, ako je ich neschopnosť zabiť každého hrdinu, aby pridali k ich príbehu niečo naviac. Jeden darebák, ktorý existuje len pre jeden film, a je to čitatelné , takže viete, že ho zabijú pred ďalším pokračovaním. Celkovo sa domnievam, že moje sklamanie z tohto filmu je poháňané nekonečným kinematografickým vesmírom, pretože sa cítim chorý z filmov, ktoré čerpajú peniaze z nás fanúšikov Mavelu ako priemyselný stroj, pretože chcú zarobyť prachy. Môžem len dúfať, že sa objaví niekedy čoskoro aj pokračovanie a vráti skutočné hodnoty Marvelu pre kinematografický vesmír.

Pacific Rim: Povstání (2018)

Dosť slabé pokračovanie celkom zaujímavej prvej časti. Od dvojky som čakal stupňovanie a zlepšenie ale nestalo sa tak. Neviem asi som z toho sklamaný. Ale dopozeral som.

Rampage Ničitelé (2018)

Nuž mám to rád, tento typ filmov je pre mňa pohladenie na duši. Nevýskal som od radosti ale je sa na čo pozerať. Za mňa celkom fajn oddychovka ktorá neublíži. Bavil som sa.

Táta je doma 2 (2017)

Napriek scenáru ktorý je celkom priemerný je tento film celkom fajn. Dobre zahrané a Mel to dal na výbornú. Prekvapil John Cena moc sa mu to v tejto polohe nehodilo ale budiš. Ja som sa dobre bavil. Hlášky sú super a Will Ferrel to cele oživil. Taká vianočná pohoda. U mňa aspoň za 4 *.

Sedmý syn (2014)

Na pobavenie je to fajn. Jeden z veľa fantasy filmov a čo nás ešte čaká?

Birdman (2014)

No mňa to vôbec neoslovilo. Pozrel som to len preto že získal oscara ale nie je to nič pre mňa.

Equalizer (2014)

Jeden z naj filmov ktoré dal rok 2014. Denzel v životnej hereckej forme. Má to šťavu, kuráž aj príbeh, proste akční-krimi-thriller s pánom hercom.. Chladnokrvne a s pokojom.

Predestination (2014)

Tak toto som nečakal a navrhujem každému nech si ten film najprv pozrie a potom číta komentár o čom ten film je. Budete prekvapený ako to všetko na konci dopadne.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Hovorte hocikto hocičo mne sa to páčilo je to proste high-level. Angelina si užila každú jednu scénu. Treba pochopiť, že príbeh o šípkovej Ruženke je sladký a krásny ale toto nie je o Ruženke ale o úplne niečom inom. Je to o prejave že aj obyčajný obohraný a nudný príbeh o nejakej Ruženke sa dá natočiť ako famózny príbeh plný čarovných stvorení, ľudskej nenásitnosti, boja a hnevu ktorý sa nakoniec zmení na pravú lásku. Verbal to zjavne pochopil negatívne, ale je to jeho názor ja mu ho neberiem ani ho za to neodsudzujem. Vyjadril sa úplne famózne- palec hore, ale ja jeho názor nezdielam. Bolo to naprosto strhujúce a hlavne nič mi tam nechýba, všetko má svoje miesto a svoj čas. Trikové scény sú zvládnuté priam Spielbergovsky. Odporúčam všetkým čo majú radi - vyšší level fantasy.