Thor: Temný svět (2013)

V tieni prvého Thora je tu ten druhý. Čakal som od toho viac. Ale príjemná oddychová vec.

Skrytá identita (2006)

Klobúk dole pán Scorsese. Tak dobrý krimi thriller som už dávno nevidel. Herecky to miestami trosku škrípe ale inak napínavé od začiatku až do konca a nakoniec aj prekvapenie. Super bavil som sa. 4* preto lebo to mohlo byť trosku akčnejšie.

Mládeži nepřístupno (2013) odpad!

Trápne. Je to úplne že stupidné. Neviem čo tým chcel básnik povedať. Jedno je jasné, réžia si určite splnila všetky svoje úchylné chúťky.

Gravitace (2013)

Bravó pán Cuarón. Netušil som že sa dá natočiť niečo tak úchvatné z dvomi hercami. V niektorých momentoch trošku pritiahnuté za vlasy ale nevadí. Dej je jednoduchý - Boj o život o to ako sa dostať z vesmíru na zem medzi poletujúcimi úlomkami rozbitých družíc a satelitov. Vzniká silné puto medzi divákom a doktorkou Ryan Stone. Clooney tam hra neuveriteľne kľudného a humorného salámistu. Sandra Bullock super herecký výkon a na 50-tničku má ešte stále neskutočné telo.

Hra na hraně (2013)

No čo k tomu dodať je tu pár výstižných komentárov ktorým som naklonený. Ale čo sa týka Justina Timberlaka som spokojný, podla mňa v tom chlapcovi je niečo čo z neho robí čím dalej lepšieho a lepšieho herca. A k pokru - ten treba hrať face to face, vtedy to má ozaj gule. Poker na internete je pre pohodlných hráčov ktorý to chcú hrať tu a teraz.

Čtyři bratři (2005)

Ujde to. Dobrý scenár ale žial porovnateľne s ostatným z tejto kategorie filmov. Toho hlavneho záporáka by zahral aj 50 Cent. Čakal som od toho trosku viac. Ale neľutujem....

Góóól! (2005)

Takto nejak si predstavujem film o futbale. Nie je tam toho futbalu uplne že veľa a predsa je to o ňom. Super bavil som sa.

Red 2 (2013)

Lepšie ako Red .1. Ale napriek dobrým hereckým výkonom, dobrej akcii a stále nestarnúcemu Bruceovi Willisovi my v tom niečo chýbalo. Nemalo to tie správne gule. Dalo sa to dať aj na 5*. Ale inak odporúčam. Je to sranda.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Je to prekvapivé ako sa dá z jedného malého prseudo tichého mesta bez zločinu stať bojisko, kde aj babka ma samopal. Haluz. Celkom som sa pobavil.

Policejní mafie (2012)

Film zo serie videl som a čo?? No nič. Scenár je celkom fajn ale vidieť pseudo herca 50 Centa ako sa hrá na Good - Bad policajta je smiešne. De Niro a Whitaker to zahrali profesionálne. Film je inak na jedno použitie.