joelly01

Německo

4 body

• 11.12.2017  09:13
    Mumie (2017)

Otravny a zbytecny film. Ta Mumie vypadala docela solidne, ale jinak jsem zustala "unbeeindruckt". At se Tom radeji drzi tech Mission Impossible, ty mu jdou lip. A pobavi!

• 11.12.2017  09:10

Naposledy jsem Francii tak silne a autenticky citila v Tatinkove slave a Mamincine zamku. Ohromne hezky a mily film, i kdyz ten namet je takovy hodne smutny. Nicmene tohle putovani z Parize do Parize me pohladilo po srdicku a to je to co se pocita. Ta Pariz je opravdu mimoradne nadherne mesto. Jsem proste fan.

• 11.12.2017  09:08
    Wind River (2017)

Konecne zase po dlouhe dobe opravdu kvalitni detektivka! A navic, v jedne z hlavnich roli se nachazeji hory Wyomingu, coz je opravdu velike bajo! Normalne bych dala ctyri hvezdy, ale za ty hory to vytahuju na plnou palbu.

• 30.11.2017  13:24

Naprosto famozni velky maly film. Svira srdicko a zaroven se clovek usmiva. To se ted u filmu take hned tak nezazije. Kazdy z rodiny je Charakter sam pro sebe a nikomu z nich nejde nefandit. Little Miss Sunshine? Ale kdykoliv prece!

• 30.11.2017  09:10
    Temná věž (2017)

Do knizky ani za prase nemohla jsem se zacist. A recenze k filmu me take moc nenavnadily. Kazdy rikal "je to takove slabe". Byla jsem nyni nemocna, procez jsem mela cas na desnou silu filmu a protoze byla po ruce i Temna vez tak jsem do toho sla. jak rikam, nevim do jake miry je to stejne jako knizka, ale film se mi nahodou docela hodne libil a bavil me vic nez to nove TO. Elba i McConaughey velmi dobre obsazeni, jestli budou nejake dalsi filmy netusim, ale pokud ano tak si je rozhodne ujit nenecham, neb toto vubec nebylo spatne!

• 29.11.2017  09:57
    Eso es (1982)

Toto me mrzi hodne. Myslela jsem, ze kdyz smichate Ouryho, Belmonda a Cosmu, tak vznikne neco ohromne vtipneho, mileho a uchvatneho jako treba Velky Flam. A ono ne. Nebylo to spatne, ovsem radosti jsem z toho vubec nesilela. Bohuzel.

• 29.11.2017  09:50
    Rammstein: Paris (koncert) (2016)

Jonas Äkerlund se asi "posral v kine". Jinak si tohle "dilo" nedovedu vysvetlit. Nebo nesnasi Rammsteiny. A epileptiky. Anebo vubec vsechny, o kterych si myslel ze by tenhle film mohli sledovat. Prvni pul hodinu se mi z jeho fanatickych strihu delalo regulerne spatne. Ovsem koncik to musel byt paradni. Hudba za pet, rezie odpad. A jelikoz Rammsteiny muzu kdykoliv tak to zaokrouhluju na ty tri.

• 29.11.2017  09:45
    Wonder Woman (2017)

Prevelika nuda. Vlastne to neni o nicem, je tam sice par peknych bojovych scen (asi dvakrat par minut) a to je na vic nez dvouhodinovy film sakra malo. Gadot mi moc charismaticka neprisla a ten hlavni mamlas byl slizsky jako ciganske hracky, ten si u me take moc nesplhnul. Ohromne debilni film. Od odpadu to zachranil jen fakt, ze se citim trochu provinile, neb WW jsem sledovala par hodin po Markete Lazarove, tak si nejsem jista jestli genialni Vlacil nenastavil latku moc vysoko a ja nejsem unfair.

• 29.11.2017  09:42

Bombice, nizka hodnoceni moc nechapu, ale co, kazdy mame jiny vkus. Pro me druhy nejlepsi Vlacil (prvni je Udoli vcel) a ja jsem desne nadsena. Jako bych tam byla, jako bych tam byla! Vlacil je fenomenalni, v nicem zde neslapl vedle (herci, pribeh, Kamera, prostredi, hudba). Ja jsem opravdu desne nadsena!

• 29.11.2017  09:39

Docela zajimavy pohled do Zivota modelky. Btw. Sara Ziff je hodne znama modelka a dela kapmane a prehlidky pro opravdu prestizni a exkluzivni znacky. Presto vidite jak ji chovani ruznych fotografu a agentu mrzi, chovaji se k ni jako by nebyla ani clovek (treba ten uchylak co ji smiroval na prehlidce a chtel ji fotit nahou). To teda pak nechci videt jak se tyhle svine chovaji k modelkam co tak zname nejsou nebo jen paberkuji po Tom, co zbyde po ruznych Sara Ziff. Ja bych na takovehle povolani nervy nemela.

• 25.10.2017  11:05
    Pád nebes (2006)

Nebylo to spatne, ale chvilemi me Pad Nebes neuveritelne nudil. Do toho prumeru se to nevejde ani za prase.

• 23.10.2017  11:12
    Smrtihlav (2017)

Uz knizka byla takova so-so. Jako ne uplne spatna, ale prisla mi dost nepresne a ne uplne idealne napsana. To ze je Binet nadsenec bylo citit z kazde stranky a ted to myslim spis v tom spatnem slova smyslu (skakani z tematu na tema, caste opakovani veci). Film je pak takove docela dno, no cumela jsem na to jak puk a rikala jsem si neustale "wtf ma tohle zase byt?" Castingove take preveliky fail. Tohle se ale FAKT nepovedlo...

• 23.10.2017  11:07

Vubec, ale VUBEC bych nerekla ze se mi tohle bude libit! A pritom on jo! Na prvnich patnact minut jsem cumela jen s otevrenou hubou, to byla totiz prevelika snobarna! Pak se tempo trochu zvolnilo, ale i tak me cely film docela dost bavil. Vzdyt to neni spatne, podivat se jednou za cas na film ktery vas DOOPRAVDY bavi. Jedine ceho lituju ze jsem na to nesla do kina, to bych pak asi dala plnou palbu. Ale kdyz on clovek nevi co ten film bude zac plus clovek ma take trochu zgrapatou pater a delsi sezeni je pro nej tortura.. to se pak tezko planuji navstevy kina.

• 11.10.2017  10:31

Ano, nebudu lhat, i me vzkypela krev spravedlivym hnevem. Tezko clovek veri ze takovy svevolny masakr se stal na zacatku 20. stoleti a ne ve stredoveku. Opravdu hodne strasidelne.

• 10.10.2017  07:52
    Tatort - Hardcore (TV film) (2017)

Neni zde obsah filmu, procez k obsahu: Pri nataceni pornofilmu je uskrcena hlavni "Hrdinka". Jedna se o Pornofilm typu "gangbang", procez neni moc jasne, kdo (krome pronoherecky se ucastnilo nataceni dalsich 26 "hercu") ji vlastne zabil... Mnichovsti komisari rozjizdi vysetrovani a navrch vyplouvaji zajimave skutecnosti nejen o zavrazdene pornoherecce, ale take o jeji nejblizsi rodine a pratelich. Muj dojem: No ty blaho, na to ze Tatorty jsou primarne urceny duchodcum na nedelni vecer se tenhle dil docela rozjel! Pamatuji si na Tatorty s Schweigerem, jak si na ne duchodcovska Lobby stezovala ze to prece neni vhodny Tatort, neb Til tam nekolikrat letmo naznaci soulz a jednou je mu tam videt Zadek. To muselo byt v nedeli u televize infarktu! Tady jde totiz videt skoro vse a velice nechutne detaily jsou Vam dovysvetleny formou komentaru (no, kdo by si chtel zaplavat v bazenku plnem ruznych vyloucenych telnych tekutin?). Nevim, co si mam o tomhle Tatortu myslet, ale dochazim k zaveru ze se mi asi moc nelibil. Zde bych se postavila na stranu "duchodcovske Lobby" a trvala na tom, ze mene je nekdy vice. Bylo mi to tady asi moc graficke. Vraha jsem navic uhadla asi po pul hodine a pak uz se mi to docela vleklo. Jsem zase o neco chytrejsi co se Porno Terminologie tyce, ale to zas neni neco na cem by mi kor extra zalezelo a davala tomu Kredit za "added value". Tatort nic moc. Dal bych nedoporucila. Navic nemam moc v lasce Miro Nemce. Klenot mi rikal "to se ti asi libit nebude" a mel docela pravdu. Sam pri filmu usnul. Davam dve, neb uplny prusvih to ovsem take nebyl.

• 9.10.2017  08:45
    To (2017)

Mozna to bylo tim prevelikym nadsenim, mozna tim, ze TO je pro me nejlepsi Kingovo kniha, ale vic nez na prumer jit nemuzu. Atmoska nebyla spatna, Pennywise byl take ohromne demonicky (bohuzel pro nej ten v puvodnim filmu se stal kultem, takze uplne na nej dosahnout nikdy nemuze), jenze me tomu neco chybelo. Nebo prebyvalo? Nevim, tezko rict. Nektere zmeny mi nesedely (lezeni do kanalu uprostred mokradu mi prislo stylovejsi nez strasidelny dum, i kdyz ten vypadal jako ten muj oblibeny v Disneylandu), jine jsem uvitala (ve srovnani s puvodnim dilem trochu sofistikovanejsi straseni). Treba kdyz uvidim i Part 2 tak jeste pujdu s hodnocenim nahoru, ale zatim, bohuzel, pretrvava mirne zklamani. Ale dalo se jako. Mohl to byt vetsi prusvih. Ale take to mohla byt naprosta bombice. Kdyby to dostal Darabont....

• 4.10.2017  08:45
    Wrestler (2008)

Kdyz jsem si Wrestlera Doma prosazovala tak se k tomu vsichni vyjadrovali dost skepticky, ale po prvni pul hodce zu nikdo ani nedutal. Jen vsichni vycumovali televizi. Klenot priznal ze i na druhy den musel na film jeste myslet. Randy "Ram" me naprosto dostal a ke konci jsem ani nedychala jak jsem byla napjata jestli mu Darren ten posledni skok do ringu da nebo ne....

• 4.10.2017  08:34
    Gran Torino (2008)

Dalsi Eastwoodovka predstavena mame a mama nadsene poposeda ve svem oblibenem houpacim kresle. Ultimatni Clintuv narez nenechal nikoho chladnym. Toto se hned tak neprekona. Tenhle film tak okromne dycha zivotem az to boli. Naprosto bez rozmysleni vpaluji pet hvezd. Jinak to nejde....

• 4.10.2017  08:30
    Výměna (2008)

"Takovy nesmysl, to by se preci nikdy nemohlo stat! Co si to v tom halyvudu vsechno nevymysli!" supi u filmu nelibe Mama, ktere predstavuji filmy Clinta Eastwooda. "Ale to je pravda, cista hola pravda je to, vsak si to vygugli a uvidis sama!" kontruji ja. Mama trochu nejiste mrci, procez Klenot jeste dodava "No tehdy to samozvitelky nemely lehke, to nemas jak dnes!". A kdyz Klenot doda filmu pozitivni ohodnoceni, tak se samozrejme film zacne libit i mame a je to super film a je to prevelike bajo ze byl natocen podle skutecnych udalosti, jen "skoda ze v tom nehraje taky Costner".

• 19.9.2017  10:19

Jeste ze me ani nevyprchaly vsechny emoce ze sledovani Paradise Lost kdyz jsem zacala koukat na Devils Knot. A prave proto nemuzu jit u filmu na vic nez prumer. I kdyz herci nejsou spatni a pribeh... pribeh bohuzel napsal sam zivot a je to pribeh dost drasticky. Cely film je v podstate prvni dil PL, nektere pasaze od soudu jsou z dokumentu prevzaty skoro Slovo od slova! Ale takovy dojem jako PL to na me nezanechalo....

• 19.9.2017  09:51

...a ja si stejne pro sebe myslim ze to udelal ten nevlastni fotr jednoho z nich ... Kor kdyz si jeste na netu prectete o nem informace (mlatil manzelku, znasilnoval dcerku, napadl sousedku). Ale jak nekdo v komentarich pise, 100% si nemuze byt jisty nikdo. Ale asi jsem rada ze kluky propustili, protoze jak jsem psala ve dvojce, odsoudit nekoho k smrti bez jakychkoliv vecnych dukazu, jen diky vypovedi retarda, to je opravdu silne kafe. Dokument take pekne ukazal muj oblibeny fenomen; White trash. Z tech vidlaku se opravdu jednomu jezi chlupy na zadech! Ale i tak bych se rada podivala do nejakeho Trailer park kde tito bydli. Pred dvema tydny jsem se do jednoho malem dostala, ale Klenot mrcel ze prej "Jen si tam jdi, ale sama a nezapomen jim mavat pred ocima tema svyma predrazenyma kabelkama a smukem, to jiste oceni!". Tak jsem radeji nesla. Ale dokument byl vynikajici. Hledam dal neco White trash komunitach.

• 18.9.2017  11:35
    Leon (1994)

Gary Oldman najizdi na trip = je jen malo desivejsich scen v historii kinematografie. A jinak slzave udoli. Pokazde.

• 18.9.2017  09:50

Ve dvojce se spis resi pokus o obnoveni procesu s Damienem (ten byl v prvnim dile odsouzeny k smrti jako hlavni pachatel). Ve dovjce hodne lidi ukazuje prstem na Byerse (otce jednoho ze zavrazdenych deti), katalogoveho vidlaka, nasilnika, nabozenskeho fanatika, pokrytce a vubec White trash. Stejne zajimave jako jednicka, objevuji se zde nove dukazy a jednomu se opet otevira kudla v kapse nad neschopnosti americke justice. Ja s Klenotem vzdy koukam na "Medical Detectives" a tam vzdy kazdych par dilu opakuji ze vzdy, ale opravdu VZDY existuji forenzni dukazy ktere spoji misto cinu/obeti s pachatelem. Tady mame hned tri obeti a tri pachatele, a ANI JEDEN JEDINY forenzni dukaz, zadna spojitost proste. Ani jeden jediny dukaz, uplne malinky, pidi dukazicek mikroskopicky neni. Jen vynucena vypoved retarda s IQ70. A na zaklade tehle vypovedi padnou tresty odneti svobody na dozivoti a trest smrti. To mi hlava fakt nebere. Trojka bude, myslim, velmi zajimava!

• 18.9.2017  09:38
    Ich gehöre ihm (TV film) (2017)

V Nemecku ted s pribyvajicim poctem "novych nemcu" pribyva i novych problemu. Jednim z nich jsou "loverboys". Loverboy je opaleny hoch, v drtive vetsine turecky Nemec, ktery se specializuje na bile nemky ktere maji nejaky mindrak nebo jsou vubec nejiste ci stydlive. Tento loverboy je takovy vystajlovany frajirek s nejnovejsim telefonem, ma Auto tak za 80 tisic euro, na hlave ma Kilo gelu a hipstersky uces. Loverboy zamindrakovanou nemku oslovi a obludi = tzn. zahrne ji laskou a drahymi dary (mobil, sperky, drahe hadry) a porad ji rika jak ji miluje a pak ji zacne citove ci jinak vydirat a chudak nemka skonci jako prostitutka vsechny prachy odevzdavajici svemu pasakovi. Pardon, svemu priteli. "Ich gehöre ihm" nam ukazuje pribeh 16ti lete Caro kterou si takhle narbnknul 19ti lety Cem. Caro se stane na Cemovi zavislou, ale kdyz zjisti ze neni Cemove jedina "princezna" rozhodne se vymanit se z kolotoce ponizovani, znasilnovani, biti, nucene prostituce a obcasnych chvilek "lasky". Jestli se ji to podari prozrazovat nebudu, na film se podivejte sami. S prilivem "novych nemcu" je toto tema stale aktualnejsi a film si rozhodne nebere servitky. Rekla bych ze film je i hodne autenticky, samozrejme se najdou okamziky kdy si jako dospelak rikate "jak ta Caro muze byt tak natvrdla", ale snad kazdy z nas mel v 16ti nejaky mindrak a kor holky tohle obdobi dost prozivaji... Rozhodne film doporucuji. Klenota to nejak vzalo, ani pak usnout nemohl, chudak. Furt mi opakoval ze tohle teda bylo "häftig".

• 14.9.2017  09:52
    Holky na tahu (2017)

Za me WTF roku. Opravdu nudna a trapna brecka. Takova trapnost az mi z toho bylo zle. Po necele hodince vypnuto. To by jeden nerekl, jak hluboko muze Scarlett klesnout. Pro milovniky trapnosti z ktere az boli oci povinnost. Jinak se tomuhle zvratku vyhybejte prevelikym obloukem!

• 14.9.2017  09:30

Hodne silny dokument, chvilemi jsem odvracela zrak (ukazuji se tam i mrtvolky tech deti = pri nalezu nebo na fotkach). Byla to sila sledovat zmanipulovany proces s "odborniky" (Doktorat z Univerzity po internetu) kteri svedcili v neprospech tri obvinenych. Urcite si dnes dam druhy dil! Na rozdil od dalsiho komentare si nemyslim ze dokument se bude libit tem, kteri vedi o co jde. I kdyz o pripadu nemate sajn (k dokumentu jsem se dostala nahodou), tak je tam dobre vysvetleno o co jde (dokument je dlouho, podrobny, ale presto velmi zajimavy). Rozhodne doporucuji.

• 13.9.2017  10:35
    Nesmysl (2014)

Asi nejaky progresivni Humor kteremu ja nerozumim a ani rozumet nechci. Uplny prusvih se nekonal, ale ze bych planovala repete tak to tedy OPRAVDU neplanuji.

• 13.9.2017  10:30

Ze zacatku zajimave, ale pak to jaksi rychle ztratilo stavu a dost jsem se nudila. Nic noveho ci prevratneho v dokumentu take nezaznelo. Trochu odbocim, ale zaujala me jedna vec: ty dve 12ti lete holky z dokumentu co ubodali kamosku jsou souzeny dle soudu pro normalni dospele. Coz, vzhledem k cinu ktery spachali a ktery chladnokrevne planovali, my prijde docela legit (to ze jsou to cvoci je zase jina vec). Takze dvanactilete holky a dospelacke tresty. Nyni se preneseme do Nemecka: vcera jsem cetla v novinach o procesu s tim Afghanskym uprchlikem co znasilnil a zabil tu holku na kole, dcerku te vitaci rodiny. Tak ten Afghanec prisel zu pred par lety do Recka, kde tvrdil ze je mu 19 let. Tam zkusil znasilnit a zabit jednu holku a zavreli ho. Do roka ho propustili a on utekl do Nemecka. Tam ted znasilnil a zabil tuhle nemku. I kdyz mezi obema ciny jsou 2 roky, Afghanec porad tvrdi ze je mu 19 let. Ve vazbe se pry chlubil spoluvezni ze je mu doopravdy 27 let a ze pred utekem do Evropy zil v Iranu kde znasilnil 12ti letou holku. Dle lekarskeho vysetreni v Nemecku neni Afghanci min nez 22 let. Ale presto bude souzen soudem pro mladistve, protoze porad sverepe trva na Tom, ze je mu 19 let. Nu coz, stejne je Evropa odsouzena k zaniku. Jen me to zaujalo protoze vcera to plnilo v Nemecku hlavni zpravy a ja se tomu divila (no, vlastne ani ne, bylo jasne ze priposrane nemecke soudy to jinak nevezmou, spis me to vzteklo) a pak jsem koukala na tenhle dokument a tam byli 12ti lete holky pred soudem vlastne jako dospele. Zijeme v divnem svete. Kdyz si civilizace zacne hyckat a pestovat sve katy tak si vlastne nic jineho nez zanik nezaslouzi.

• 12.9.2017  09:22
    Čelisti (1975)

Zasadni film Meho detstvi. A jako tresnicka na dortu jsme byli s Klenotem minuly tyden na Marthas Vineyard, kde se film natacel. A tak jsme se sli podivat na dum Chiefa Brodyho (ted vypada uplne jinak, ale stejne!), vyfotila jsem Klenota pred filmovou radnici (ted je to kram s hadrama pro turisty) a pak jsme se sli cournout na "First Attack Beach" a pak jsme chvili obsmrdali kolem mostu ktery podlpouval filmovy zralok do zatoky. Ten most jsme napred nemohli najit a pak jsme jeli busem a najednou ridic zvolal "next stop is the Jaws Bridge!". Fakt rekl "Jaws Bridge". Takove nadseni, takove stesti. Kdyz jsem byla dite tak jsem Celisti videla milionkrat. Kde by me tehdy napadlo ze nekdy budu prochazet i po mistech kde se film natacel. Jsem uplne hyper. A takovy krasny ostrov je to. Klenot musi hrat castejc to Lotto nebo Powerball ci co. Az pak chytnem ten Jackpot tak se na MV odstehuju a uz nikdy odtamtud neodjedu. No leda v zime na dovolenou na lyze. Ale jinak ne!

• 12.9.2017  09:17
    The Circle (2017)

Facebook ad absurdum, ale kdo vi, co bude za par let. I pres ohromne prehaneni mi z filmu behal mraz po zadech. Asi bych se mela vic rozmyslet nad vsim co prasknu na ksichtoknihu a kde vsude davam sva data jen abych mela o par procent levnejsi kabelku nebo parfem od Jo Malone. Ale ono je to v podstate jedno, neb ja zastavam nazor ze ta nase a dalsi generace uz je stejne docela v piheli. I kdyz na rozdil tech co jsou po nas, my jsme aspon meli jeste opravdove detstvi. Diky bohu za to.