Grimm (2011) (seriál)

Pohodová seriál na všední odpoledne - každý den jeden díl, proč ne, ale čekat na další díl třeba týden bych nedovedla. S1+2

Život se smrtí (2014) (seriál)

Zajímavý pohled nejen do soukromí účastníků projektu. Sestřička věnující se paliativní péči byla úžasně empatická.

Kašlete na předsudky (2014) (studentský film)

Pecka! Nevinná dívka a dva gauneři:) Kašlat na předsudky se dá i slušně.

Český žurnál - Dělníci bulváru (2014) (epizoda)

Celkem zábavná záležitost - zvláště ta část kolem koncertu Bartošové a pak konkurz na redaktora. Novotný je Novotný, a Štiplová je ztělesněný nevkus.

13. komnata - 13. komnata Marka Brodského (2014) (epizoda)

Další Třináctka o depresích - Marek Brodský kreslí hroby, píše depresivní básničky a když mu bylo nejhůř, tak měl problém i s tak běžnou věcí jako je dojít si krámu koupit rohlíky ... no, proč ne, ale nějak tomu chyběla hloubka.

Marta a Věra (2014) (seriál)

Komedie?? no, to určitě ne ...tak trapně jsem se už dlouho necítila...

Bít a nebít (2014) (TV film)

Přijde mi, že je tady zmatlané obyčejné plácnutí na zadek s týráním... a taky zpracování je nudné.

Kameňák 4 (2013)

Babovřesky + Kameňák 4 => pusťte mi to ještě jednou a ke všemu se přiznám....a to mám Kameňáky od Trošky ráda...

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Tak za mě to čtyři hvězdy teda nemá. I když musím uznat, že 12 dílů uteklo opravdu rychle. Vadila mi nevyváženost humoru - někdy jsem si i říkala proč na to vlastně koukám - tak třeba asi kvůli sympaťákovi Neužilovi a Trojanovi.