• Fantasy

Igby (2002)

Moje hodnocení není nestranné. Bohatí jsme sice nebyli, nicméně moje matka byla podobný magor jako ta Igbyho.

Princ Egyptský (1998)

Já s tím mám problém. Stejně jako vždycky, když se někdo pokouší cokoli z Bible zfilmovat. Pokaždý z toho vyjde buď pohádka, nebo slabomyslná píčovina, nebo něco úplně jinýho, než co tam je napsáno. Přitom je tam ke zfilmování bombastickej materiál.

Jestřábí žena (1985)

Před třiceti nebo kolika lety v kině... Nic moc.

Umění lhát (2009)

Svět, ve kterém nikdo nelže, a v němž každý říká přesně to, co si myslí, je naprosto boží. Až do hrdinova prozření. Pak mě to přestalo bavit.

Anděl na horách (1955)

Je to smutné, vidět jinak dobré herce v takové pičoidní frašce.

Blízká setkání třetího druhu (1977)

Takže mimozemští inteligenti telepaticky zhulí každýho, kdo se jejich emitorům přimotá na dostřel. Nemají na práci nic lepšího než unášet letadla, poblikávat nad noční krajinou, troubit harmonické tóny a zaměstnávat pomatence výtvarnou výchovou. Výborně. Naši evropští ufouni zase z nudy dělají grafitti do obilí. Díky bohu, že je nezajímají chmelnice. Ale kdejaký moula rád uvěří, že ONI váží cestu přes půl Vesmíru jen proto, aby se s námi kamarádili.

Screamers - Hlasy z podzemí (1995)

Tohle je něco jako sekaná s hořčicí v hospodě. Nic mimořádného, a přece si ji dám s chutí kdykoli znovu. Béčko v tom nejlepším smyslu.