Paralelní světy (2012)

Originální nápad na příběh který ocení především ženské obecenstvo. Nádherný obraz, dojemný příběh. na druhou stranu by film možná snesl nějakou větší propracovanost co se toho propojení dvou světu týče. Dokázala bych si představit pokračování...propracovanější..

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Konečně pořadánej seriál v ČR! Trojan, Issová, Kobot, Taclík, Krobotová - skvělé výkony. U každého dílu jsem se zasmála. Díky.

Zmizení (2013)

Doporučuji. Napínák od začátku do konce! Po dlouhé době film, kde jsem fakt netušila jak to dopadne. Už od začátku napětí, ne jako u podobných filmů kde se něco vyšetřuje, že první část filmu je nuda a od druhé půlky filmu se teprve začne něco dít. Tady je to pěkně od začátku a fakt sakra nepřijdete na to, kdo ty děti unesl! A to jsem si říkala od začátku svoje typy a každý byl podezřelý, ale ani náhodou ten co to byl! Super!

23 (2007)

Jimma Careyho jsem znala pouze z komedií které miluju, o to víc mě překvapilo, že umí hrát i vážnější roli. Film 23 doporučuji všem, kteří mají rádi záhady a jejich rozuzlení. Film pracuje s psychikou člověka a s paranoiou, kterou má každý z nás trochu v sobě a tím, jak jsou některé okolnosti schopné, nám tuto paranoiu vyhnat na povrch. Film bych zvládla klidně o 20 minut delší, super. Číslo 23 jsem pak viděla všude..

Blízko od sebe (2013)

Film mi byl doporučen kolegou v práci, který prošel rakovinou. Říkala jsem si: ,,Sakra, chlap si chválí film kde hraje Meryl Streep a Julia Roberts pohromadě?" Ale oprávněně. Meryl Streep předvedla neuvěřitelný výkon. Místy jsem ji i věřila, že byla snad při natáčení sjetá. Ačkoliv její výkon byl opravdu skvělý, film jako celek byl na mě moc monotonní, ne moc akcí, spíše stále rozhovory, úvahy o životě.. Doporučuji když je venku hnusně. Melancholická nálada po filmu zaručena. Nedoporučuji lidem co mají pak tendence moc přemýšlet o smyslu života.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Úžasné barvy, krásné scenérie, snové představy, fantazie.. Bohužel to je ale vše.. Což u filmu, kde by měl být příběh, nestačí... Prohlédnout si knihu s luxusními fotografiemi, bude to mít stejný efekt... za mě 40%. A to Bena jako herce mám ráda...

Vlk z Wall Street (2013)

Za filmem vidím především touhu hl. hrdiny po úspěchu. Ne jen koks a sex jako mnozí.. Podle mě buď lidi musí tenhe film milovat nebo nechápou co je to za další ufetovanej snímek. Ale já jsem po delší době byla opět spokojená! Okamžitě jsem film zařadila ke své top po Grand Torinu. DiCaprio absolutně úžasně hraje (ne, nejsem jeho fanynka). U scény s autem jsem myslela že se nikdy nepřestanu smát! http://cdn.filmschoolrejects.com/images/The-Wolf-of-Wall-Street-Car-Scene.jpg

V zajetí démonů (2013)

Jsem milovník hororů. Tento snímek mě tedy potěšil. Skvělé zvukové efekty, lekací scény, zajímavý příběh. Doporučuji nekoukat o samotě .)

Rozvedený se závazky (2010) (seriál)

Po málo dílech Lucky Louie jsem hledala náhradu a narazila jsem na Louie. První dva díly dost slabý, třetí díl lepší a pak klasika. Drsný humor staršího týpka co nemá zrovna výstavní tělo ale o to víc má super hlášky! K pivku či něčemu ostřejšímu, s partou známých, doporučuji jako vhodnou večerní zábavu.

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Humor, který mi fakt sedne. Drsný, pravdivý, upřímný, milý, smutný.. Můj oblíbený seriál spolu s Lucky Louie. Mohla bych pouštět stále dokola. Kdo nemá rád sexuální narážky, ať na to nekouká. Za mě rozhodně 10/10!