Sherlock (2010) (seriál)

Jediny pruser je v tom, ze zatial v oboch miniseriach 2. epizoda bola ako vyplnajuca vata niekde na urovni 75%, kym ostatnym epizodam sa nebojim dat 100%.

V zajetí démonů (2013)

Po velmi dlhej dobe som pri horore nemal pocit, ze sa mi tvorcovia snazia napchat do oka totalne hovno. Me gusta. 80%

Sněhurka a lovec (2012)

Film nie je zly, az na to, ze Snehulienku som uz videl na milion sposobov a tento mi uz pride len dalsi do radu (a naco este chcu robit dvojku?"). Do roly Snehulienky nasadit Kristen Stewart je taky kolosalny fail, ked nadherna Charlize Theron sa boji udajne najkrasnejsej Kristen Stewart, tak ja musim grcat. Snad aj v porno verzii Snehulienky bola predstavitelka Snehulienky krajsia.

Pot a krev (2013)

Komedia? Nie velmi... Odsypalo to rychlo a v pohode? Vobec nie, kazde 2 minuty som sa pozeral na cas... Neznasam tento typ ludi, bodybuilderi bez mozgu. Skutocny pribeh? O to horsie... 60%

Očista (2013)

Celkom pekne natoceny film, skoda, ze je tak dementny, ze to nuluje vsetko dobre na nom. Synacik vyzera ako dievca a este k tomu je to kreten najvyssieho stupna. Clovek by neveril, ze ma taku peknu sestru.

Podfukáři (2013)

Skvely casting hercov, naozaj skvely. (Hlavne) Woody Harrelson dodava filmu aj dalsi, komedialny rozmer. Vadila mi iba jedna vec - ta akoze romanticka linia medzi Rhodesom a Dray. Inaksie, jedna mnamka (na Prestige to samozrejme nema, ten je uplne iny level, co sa tyka kuzelnickych filmov)

Univerzita pro příšerky (2013)

POZOR, LAHKY SPOILER (je to jedno, aj tak je to ocakavatelne)! Pribeh je slaby, niekolkokrat prevarena historka o vytiahnuti trapneho vyvrhelskeho spolku dvomi vyhodencami na vyslnie. Aj ked zaver je vdaka Monsters realiam trosku iny ako len nieco v zmysle "hura vyhrali sme, zrazu sme cool a spat v hre". Vsetko ostatne je takpovediac super. Od postaviciek, hlasok, odkazov, gagov (holub na zaciatku, metalova mamka) az po animaciu. Deti by som na to nebral, ovela viac sa na tom pobavia odrastenci, co videli prvy Monsters a mozu chapat niektore realie. Videne v 2D a fakt netusim, co tam moze byt 3D

Hříšníci (2011) (seriál)

Zial, v seriali absentuje akykolvek dej a vacsina je postavena na tom, ze Frank lezi spity v obyvacke, Frank lezi spity v kuchyni, Frank lezi spity v kupelni, Frank lezi spity na barovom pulte v krcme, Frank lezi spity na lavice v parku a vsetci si do neho radi kopnu. Prezivanie rodiny zo dna na den nie je dej, nie je to ani extra vtipne, skor depresivne a nebyt skvelych postav a ich vybornych stvarneni, tak by som to prestal pozerat po 3 dieloch. PS: Fiona je krasna a Karen je nadherna.