Wonder Woman (2009)

Lehce podprůměrný animák, který toho nemá moc co nabídnout.

Evangelium: 1.11 Monstrum (2007)

Výborné a klasické japonské anime se vším všudy. Je to pastva pro oči, silný příběh, emoce a plachý panic. Dal bych pět hvězdiček, ale. Neviděl jsem seriál a proto mi ve filmu chybělo základní vysvětlení situace.

Železná srdce (2014)

Film je syrový jak válka sama, bez zbytečných kudrlinek. Jenom škoda té poslední heroické scény kde je německá pěchota za sebevražedné blbce.

EXODUS: Bohové a králové (2014)

Děj a zápletka jsou jasné a předem dané. Povedené exteriéry, dobré kostýmy a lehce jinak pojatý příběh. Přiznám se, že jsem "fandil" faraonovi a Mojžíš mi přišel jako halucinující blázen. I rány Egyptské tady byly podány jako přírodní jev. Jako celek se jedná o velmi povedený snímek.

Cela 211 - Vězeňské peklo (2009)

Pro mě nečekané, ale příjemné překvapení. Film působí hodně realisticky a dramaticky. Když se k tomu přidají kvalitní herecké výkony, kvalitní scénář a zápletka tak se zrodí čtyři hvězdičky.

Noc v muzeu: Tajemství hrobky (2014)

Co jsem čekal, to jsem dostal. Staré známé postavy a velkou porci zábavy. Víc u komedie není třeba řešit :-).

Orphan (2009)

Jeden z absolutně nejlepších thrillerů jaké jsem kdy viděl. Výborný námět, výborní herci, výborná atmosféra, vysoké napětí a hodně emocí. Není třeba nic dodávat.

Vnitřní záležitosti (1990)

I přes kvalitní herecké obsazení se jedná a nudný a tuctový thriller, který nemá celkem co nabídnout.

Mea Culpa (2014)

Tak to vypadá, že minulé povedené snímky nebyly výjimkou a francouzský film je po hluchém období zase ve formě. Dobrý příběh i herci, kvalitní řemeslné zpracování, hodně akce a nakonec i to evropské prostředí si čtyři hvězdičky plně zaslouží.

Impostor: Živá zbraň (2001)

Co říct, no. Na film jsem se hodně těšil, ale nakonec velké zklamání Vlastně se celkem nic nepovedlo a nakonec je z toho béčkové SCI-FI jak vyšité.