Milouch

Milouch

• 26.2.2014  17:18
    Tři mušketýři (TV seriál) (2014)

Po 5ti dílech dávám maximální možné hodnocení. Nikdy sem neměl rád žádné filmy nebo seriály z toho historického období ale Mušketýři mě vážně zaujaly. Poslední dobou se mi víc a víc potvrzuje, že BBC prostě umí. Herci jsou my sympatičtí a zvykl sem si na ně vážně rychle. Peter Capaldi je jako kardinál naprosto dokonalý a Luke Pasqualino mě opravdu překvapil. Jen s Tomem Burkem sem měl na začátku trošku potíže :) Po shlédnutí první série bych hodnocení nejraději ještě zvednul kdyby to bylo možné :)

• 8.2.2014  01:19

Alan Silvestri a jeho další úchvatný soundtrack! :)

• 8.2.2014  01:15
    Ztracený svět (TV seriál) (1999)

Kravina ale je to mé dětství :)

• 8.2.2014  01:10
    Truman Show (1998)

Řekl bych, že zde Jim Carrey opravdu ukázal co v něm je. Že není jen ztřeštěný herec, který pohazuje svými končetinami ale že dokáže zahrát i velmi vážnou roli. Film byl vtipný, napínavý, dojemný a hlavně originální.

• 8.2.2014  00:56
    Karcoolka (2005)

Nemůžu říct, že bych se nebavil ale přeci jen na animaci si mohly dát více záležet.

• 8.2.2014  00:51
    Stroj času (2002)

Úžasný soundtrack a skvělé efekty. Scéna s přesunem v čase je nezapomenutelná ale to ostatní si už člověk ani pamatovat nechce. Upřímně... s maskami si mohly pohrát o něco víc.

• 8.2.2014  00:44

Animace a příběh nic moc... jediné co si zaslouží hodnocení je píseň od Dana Bárty, kterou do dnes slýchávám v rádiu a TV.

• 24.1.2014  01:29
    Letadla (2013)

Laciná napodobenina vydařených aut s předvídatelným příběhem.

• 29.12.2013  23:43

Pozor na to co si přejete aneb osudy ne/obyčejných lidí i tak by se dala Křídla Vánoc popsat. Do kina často nechodím ale tentokrát sem prostě musel a ničeho nelituji. Krajčo dle mého předvedl skvělý herecký výkon a zahrál si zprvu sobeckého sukničkáře, který (jak tomu tak bývá ve filmech) nakonec změnil svůj životní styl. A ústřední melodie "Cesta" působí jako taková třešnička na dortu.

• 27.12.2013  23:07
    Sanitka 2 (TV seriál) (2013)

Tak moc sem se na pokračování legendární Sanitky těšil a tak moc sem zklamaný. Na můj vkus se seriál až moc zabýval osudy hlavních hrdinů a méně případům. Navíc záběry kdy sanitka krouží kolem dokola Kavčích hor a přitom má jet přes celou Prahu mi přijdou směšné.

• 27.12.2013  23:01
    Medicopter 117 (TV seriál) (1998)

Jednoduché a předvídatelné zápletky střídají celkem pohledné akční záběry na let BK 117. Jediné co se asi opravdu povedlo jako u většiny německých kriminálek je soundtrack a za něj dávám jednu hvězdu.

• 25.12.2013  22:49

Dvanáctá hodina odbila a stačila k tomu pouhá hodina. Hodina která z prvu vypadala možná trošku nudně ale pak se změnila v dokonalý konec jedné éry. V konec plný zármutku, vzteku ale i smíření a velké očekávání co bude dál.

• 19.12.2013  19:09
    Pán času (TV seriál) (2005)

"Jsem doktor. Jsem pánem času. Jsem z planety Gallifrey, v souhvězdí Kasterborous. Je mi devět set tři let a jsem ten, kdo zachrání života vám a šesti miliardám lidí na zemi. Máte s tím problém?" Já tedy rozhodně ne! Doctor who je seriál, který je ve všech ohledech originální a geniální. Nabízí skvělý britský humor společně s napětím. Postava Doktora je nejprve velice tajemná a až po pár dílech zjistíte čím si prošel. Jako jediný přežil válku. Časovou válku. Poslední časovou válku! Válku kterou obě strany prohrály a on se tak stal posledním pánem času. Nyní cestuje napříč prostorem a časem (stejně jako v originální sérii) a přináší lidem a jiným rasám naději a pomoc. Bohužel, ne vždy to dopadne tak jak by si Doktor přál což dělá děj mnohem přirozenější a napínavější. První série je bohužel o něco slabší než ostatní hlavně co se týká kostýmů ale ke konci už víte, že prostě musíte vidět všechny díly.