Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Zoufale nudný crossover, podávaný podivně, tj.zcela vážně jako nějaký výukový dokument v laciných kulisách, s jednoduchými triky, do které jakoby někdo jiný vepsal upíry, aby byla legrace. Ta ale není, vůbec tahle zápletka nefunguje, aspon tedy v tomhle filmu ne. Kdyby to Bekmambetov zkusil s nadsázkou, recesí, komediálním přístupem, třeba by to dopadlo líp. Tohle dopadlo poměrně zoufale.

Přátelé - Série 9 (2002) (série)

V deváté sérii už některé charaktery místo aby byly zábavné, občas působí otravně (nejvíc Monika a Phoebe, ale třeba i Amy), možná až nepříjemně a vtipy jdou na jistotu, to co zabíralo před tím. Sitcom se lehce sune dolů, na předcházející serie nemá, ale pořád zůstává vysoko. Na devátou serii to ale není špatný hodnocení.

Přátelé - Rande s Van Dammem (1996) (epizoda)

Nejsledovanější epizoda seriálu vůbec (52,9 mil), dokonce o něco víc než úplně poslední epizoda (52,5 mil)

Přátelé - Jak to Rachel řekla (2001) (epizoda)

But you know, condoms only work, like, 97%"%" of the time.What? What? What?! Well, they should put that on the box! - They do.- No, they don't! Well, they should put it in huge block letters! ... I was really freaked out too when - Freaked out? I'm not freaked out. I'm indignant as a consumer!

Přátelé - Svatba (2/2) (2001) (epizoda)

I'm telling you, just a little bit at a time. Okay. What's the next little bit? Getting married.

Přátelé - Série 7 (2000) (série)

7.série plynule navazuje na konec serie 6., dělí je jen pár minut, Chandler je ale viditelně v lepší formě, hubenější a v obličeji méně oplácaný:) Jinak, ještě pořád se latka drží vysoko, pořád se najdou bezchybně odpočinkové díly (2, 7)

Payback: Straight Up (2006)

Poměrně dlouho jsem si myslel, že jsem tenhle film už viděl, ale protože se mi líbil, tak se na něj prostě podívám znovu. Ke konci mi docvaklo, že něco je jinak, než si pamatuju, vrátil jsem se k Odplatě a prošel si rozdíly. Nevidím popravdě velký rozdíl, Gibson je zarputilý, neústupný magor v obou snímcích, ve Straight Up už neměl Helgeland moc co přidat. Stejné hodně silné čtyři.