Mamma Mia! (2008)

Pěkný muzikál, písničky jsou opravdu krásný, ale na mě je to až moc sladký 60%

Milionář z chatrče (2008)

Kvalitní snímek z indického prostředí, který osloví jak obyčejné diváky tak i opravdové odborníky. Nejvíce se mě líbili scény z chlapcova dětství některé záběry byly opravdu krásné, ale i odporné postupem času mě děj přestával bavit. Scény z milionáře mě do tak kvalitního snímku příliš nezapadaly. Ani se nedivím, že kvůli téhle maličkosti Danny Boylev váhal zda-li tento snímek režírovat, ale rozhodl se správně a jeho práce se mě moc líbila ****

Monstrum (2008)

Něco na způsob Záhada Blair Witch ale opravdu jen něco, tohle je mnohem lepší i když je to logické když se podíváte kolik do tohoto projektu bylo investováno! efekty přes okýnko videokamery vypadají opravdu dobře i celý film jede pořád v dobrém tempu. 80% si Cloverfield právem zaslouží

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Na to, že je to třetí pokračování jsem myslel, že to bude větší propadák, ale byl jsem příjemně překvapem. Spousta vtipních scén a celý děj měl výborný spád pořád se něco dělo a to ja velmi oceňuji. jen mě mrzí, že jsme už nemohli vidět výbornou Rachel Weisz. Jinak příjemná oddechovka a určitě si tenhle film ještě mnohokrát pustím 65%

Náš vůdce (2008)

Dokonalý film o tom co dokáže jeden slušný učitel udělat s průměrnou třídou plnou žáků všeho druhu . Dennis Gansel rozjel zajímavý pokus, který nezkončil dobře, ale hodně zajímavě. *****

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Slušná adabtace známého komiksu. Krásné tři akční scény i romantika nechyběla. Ale příběh sám o sobě nebyl zcela dosolený, něco mě tam pořád chybělo, ale 50% si určitě zaslouží.

Odpor (2008)

Kvalitní snímek podle skutečné události, tohle vždy zaujme. Z každé minuty na vás dýchá hrůza a strašné utrpení, které museli obyvatelé skryté vesnice snášet, když se do děje zcela vžijete určitě vás to dojme. Daniel Craig zahrál výborně mnohem víc se mě líbí jako zarostlý partyzán, než jako upravený James Bond. Dávám 75%

Ošklivka Katka (2008) (seriál)

Když je to někdy suprová sranda a vy furt jen odpad odpad..... no no no takhle teda ne :)

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Když jsem si četl popisek tohoto filmu byl jsem hodně zvědav, co udělá americký scénář s českým nápadem z Pultaneli. A nevěřil jsem vlastním očím, film byl na můj vkus velmi dlouhý, ale byl stále zajímavý a nedokázal jsem od něho odejít ani na chvíli. I když byl konec jasně dán a nebylo jiné možnosti pořád jsem si přál, aby Benjeminův život trval věčně a stal se nějaký pohádkový zázrak, který by ty dva nechal napořád spolu. Podle mě se najde jen málo lidí, které Benjaminův případ nedojme. 80%

Poslední plavky (2008)

No film je komedie asi tak z 30% jinak je to utahaná nuda a zdegenerovaný sumec na velrybu se tam opravdu moc nehodí!