• Mysteriózní

Slasher - 9:00 až 12:00 (2019) (epizoda)

Tak tohle snad bylo ještě horší než díl předchozí. Co to jako mělo sakra bejt, jediné co za něco stalo tak byl ten jeden mord, který byl sice povedený, ale jinak to byl běs. Tahle řada je opravdu jedna velká katastrofa a akorát gender reklama, opravdu ji začínám nesnášet.

Slasher - 6:00 až 9:00 (2019) (epizoda)

Tak jo no tak jediné co za něco stalo tak byli mordy, jinak to stálo pěkně za hovno. Strašná multikulti sranda, při který divák opravdu žasne. Zatím nejhorší zahájení série a mám bohužel obavu, že ve stejném duchu se pojede dál.

Slasher - Minulost neumírá (2017) (epizoda)

Tak jo, tohle beru, opravdu nečekaný, překvapivý a hodně povedený závěr, tak tohle jsem tedy opravdu nečekal. Super ukončení parádní řady.

Slasher - Úsvit mrtvých (2017) (epizoda)

Tak tohle je opět docela slušná jízda na které se maskéři opravdu vyřadili a krví se tu tedy moc nestřilo. Dojde k nečekaným odhalením a v podstatě se jedná o vysvětlovací díl a příprava na velké finále. Tentokrát jsem mnohem spokojenější, než minule a od finálního dílů čekám opravdu prvotřídní jízdu.

Slasher - Hukot (2017) (epizoda)

V podstatě průměrný díl až na klasicky mordozávěr který je opět hodně povedený.

Privilegium (2022)

Vzhledem k tomu, že jsem od filmu absolutně nic nečekal, tak jsem docela překvapen, že se jedná o docela koukatelnou teen jednohubku s démonickým pozadím. Postavy docela fajn a děj byl celkem ok, i když co se týče atmosféry,tak tuto až na závěr, nevidělo ani z rychlíku. Ale na druhou stranu, se u toho divák nenudí a má to docela prima nápad, který není využit, jak by zasloužil. Celkově koukatelná blbůstka, na dlouhý večer zcela dostačující.

Slasher - Z bláta do louže (2017) (epizoda)

Tak jo no, tak tohle byl hodně slušnej brutal mazec. Zatím rozhodně nejdrsnější díl s nečekanými zvraty. To se vážně povedlo. Tahle řada stojí opravdu za to. Jsem opravdu zvědavej jak to bude pokračovat, protože zatím to je mazec a stále se to stupňuje.

Slasher - Noc lovců (2017) (epizoda)

Tak se nám to nějak rozjíždí. Objeví se nová postava, která se v seriálu moc neohřeje a zaklepe bačkorama nečekaně brzy a nečekaným způsobem. Z jedny postavy se vyklube famózní magor a závěrečná scéna už je docela masakr. Je to čím dál lepší a jsem opravdu zvědavej, jak tohle celé dopadne, protože to začíná bejt slušný maso.

Slasher - Saint Sebastian (2017) (epizoda)

Atmosféra pořádně houstne a mezi oběma skupinami to pořádně skřípe. Zabiják opět zasahuje a na konci má další pěkný zářez. Závěr opravdu povedený, ale celkem se jedná zatím o nejslabší díl i když s notně krvavým závěrem.

Slasher - Mezi dobrem a zlem (2017) (epizoda)

No tak tohle byla tedy parádička. Pěkně se nám to zamotává a zabiják je čím dál vychcanější a brutálnější. Gore je opravdu na slušné úrovni, sněhulák omotanej střevama, či závěrečná mordovačka byla hodně povedená a hodně symbolická. Atmosféra houstne, mrtvol přibývá, vše se ubírá správným směrem.

Časové pásmo bylo změněno