• Mysteriózní

Lovci duchů - Labutí píseň (2010) (epizoda)

Tak tu máme velké finále a v podstatě uzavření celého hlavního příběhu lovců duchů od začátku. No a dopadlo to naprosto skvostně. Sice se neuskutečnila bitva všech bitev mezi dobtem a zlem mezi Luciferem a Michaelem a mezi armádami démonů, monster a andělů. Žádná apokalyptistická scénarie, ale za to finále rodinného dramatu, výborná podívaná, hlavně pokec mezi Luciferem a Michaelem na hřbitově. Vůbec Lucifer se pořádně projevil, naprosto geniální postava. Dean opět neskutečný výkon a to jak mu Lucifer naložil, no mazec. V podstatě naprostá spokojenost a závěr naznačuje pokračování, které také bylo, ale co bude následovat tak už bude jen slabý odvar těchto pěti řad. Tímto dílem pro mě končí naprosto úžasný seriál s parádně promakanou mytologií. Tak jo utrpěli jsme slzičku a můžeme se pustit do dalších řad, které sice obsahují i dobré nápady a některé jsou opravdu dobré, ale kvalitou se už tomuto uzavřenému příběhu nikdy nevyrovnaly.

Lovci duchů - Poslední jezdec (2010) (epizoda)

A blížíme se do finále. Smrt je naprosto dokonalá postava ve všech ohledech, tahle postava se prostě povedla a okamžitě se dostala na přední místa mích oblíbených postav. V podstatě v tomto dílu se uzavře i část mytologie o démonickému viru croatonu a člověk prostě musí smeknout jak to měli tvůrci vymyšlený. Dokonalý díl.

Medvídek Pú: Krev a med (2023)

Mohl to být být hodně slušný slasher, ale bohužel zůstalo jen tak nějak na půl cestě. Bohužel hodně za to může kamera, pokaždé když se něco děje, tak toho není zrovna moc vidět a při tom to mohly být takové hody. No, ale v podstatě mě to docela bavilo.

Mira (2022)

Skvělá záležitost. Dlouho jsem nic srovnatelného neviděl. Tohle se Rusům opravdu povedlo, vizuální atmosférická nádhera.

Deadstream (2022)

Tak tohle mi moc nesedlo, možná kvůli tomu troubovi, protože to je opravdu strašný šulin, strašně nesympatický trouba. Snaží se to o vtip neúspěšně, o strašení a tam to funguje jak kdy, trošku to zachraňuje závěr, ale i tak žádný zázrak. Lehký podprůměr, znovu si to určitě znovu nepustím.

Lovci duchů - Hra s ohněm (2010) (epizoda)

A jedeme pomalu do finále. Crowley opět na scéně a není to naposledy. Navíc se dozvíme jak Sam byl neustále pod dozorem démonů a jak to měli pěkně vymyšlený. Výborná záležitost.

Road Train (2010)

Tak jako natočeno to je opravdu pěkně, pěkná příroda, dobrý nápad, kouká se na to pěkně, ale tak nějak nám tu chybí ta atmosféra, která je opravdu slaboučká. Z hororového hlediska podprůměr, který zachraňuje to, že se na to opravdu pěkné kouká. V podstatě film pro velkou škálu diváků, jen ne ty hororové, kteří očekávají něco trošičku jiného. Takový slabší nehororový průměr.

Twixt (2011) odpad!

Ne tak tohle se opravdu nedalo....

Žraločí invaze (2012)

V podstatě zábavný žraločí film, takový koukatelný televizák ovšem s naprosto otřesnými digi žraloky, to bylo vážně hodně velký peklo, jinak v podstatě průměrná záležitost.

All Through the House (2015)

Ač neuvěřitelný, ale tohle mi sakra sedlo, opravdu hodně zábavná vánoční vybíjená. Dobrý mordy, slušná porce Gore, některé scény byly sakra zábavný, dobrý kozy a herecké výkony k pokukání. Bavil jsem se pekelně.