• Mysteriózní

Démoni Krakova - Epizoda 3 (2022) (epizoda)

Rusalky v akci a docela se holky činili, ale sakra, co děj, ten se někde zasekl o sprostí retardovaný hlavní postavě se nemá ani cenu bavit, ale vymítání s hnojem,bylo docela fajn. Když si vezmeme ještě vyvolání dalšího slušně vypadajícího démona, či co to je, tak se to dalo v pohodě zkouknout. Vizuál je celkem fajn.

Démoni Krakova - Epizoda 2 (2022) (epizoda)

Námět docela zajímavý a pohanská slovanská mytologie docela povedená, ale něco tomu prostě pořád chybí. Ale upírky byly fajn.

Démoni Krakova - Epizoda 1 (2022) (epizoda)

Žádný zázrak, ale ani žádná katastrofa. Úvodní díl v podstatě průměrný, ale vizuál zatím nic moc. Uvidíme, jak dál, ale potenciál by tam byl. Šanci to u mě má...

Žhářka 2 (2002) (TV film)

Tak tohle se nepovedlo. Oproti předchozímu dílu hodně slabé pokračování navíc s neuvěřitelně přemrštěnou stopáží s minimální atmosférou. To co v minulém díle fungovalo na jedničku, zde je naprosto mimo. Na rovinu říkám tohle mě nebavilo.

Ohnivé oči (1984)

Opravdu slušný sci-fi horror o malý holce se speciálními schopnostmi a o boji s vládní skupinou, která chce její schopnosti zneužit a dopadne to dle očekávání velkým finalovým pyro masakrem. Má to atmosféru, příjemné obsazení a děj při kterém se nenudíte. Určitě jeden z těch lepších filmů o lidech se super schopnostmi.

The Exorcism of God (2021)

Tak na rovinu říkám, že toto mě opravdu dostalo. Mexikánci to dokázali a opravdu se jim povedlo natočit co se týče vymítačského subžánru něco neotřelého, originálního a opravdu atmosférického. Nápad s obráceným vymítáním byl naprosto parádní, atmosféru to mělo opravdu doslova démonickou a masky démonů byly prvotřídní. Dlouho jsem se u tohoto vymítání takhle nepobavil. Skvělá věc, která si své fanoušky jistě najde a za posledních minimálně pět let, jeden z nejlepších vymítačských hororů.

Příběhy ze záhrobí - Dig That Cat... He's Real Gone (1989) (epizoda)

Cirkusácká epizoda prošpikovaná černým humorem od začátku do konce, která šlape na jedničku a velkou měru na tom mají dobře vybraní herci a samozřejmě nespočet originálních smrtících disciplín. Tohle hodně bavilo.

Příběhy ze záhrobí - And All Through the House (1989) (epizoda)

Naprosto super dvacetiminutová přesdržková mezi úchylným Santou a čerstvou černou vdovou. Perfektní vánoční atmosféra, má to spád, žádné zbytečné kecy a jde se rovnou na věc. Masky samozřejmě na vysoké úrovni. Tohle se prostě muselo líbit všem.

Chucky (2021) (seriál)

Tak na rovinu musím říci, že jsem tedy čekal mnohem více, než jsem dostal a tak cítím docela zklamání. Jasně Chucky je borec, zákeřnej mrvňavej parchant, který se s tímoc nesere a vždy když se objeví na scéně tak to je super, ale problém je ten zbytek. Objevení se starých známých seriálu spíše uškodilo, flashbacky byly spíše otravný a hlavní postavy byly na zabití. A ještě do toho zamíchat gender sračky. Takže když to sečtu, tak průměr, ale buďme rádi alespoň za něj.