• Mysteriózní

Addamsova rodina (2019)

Tak tohle se tedy vůbec nepovedlo. Udělat animák na téma Addamsovic rodiny není zrovna moc dobrej nápad a v tomto případě je to znát a vůbec se mi to nelíbilo. Oproti hrané verzi, slušnej propadák a i přes pár dobrých nápadů strašné zklamání. Příště prosím hrané pokračování, tohle nepobaví ani malá děcka.

Addamsova rodina 2 (2021)

Nevím no, ale na tohle už jsem asi trochu starej. Tohle je prostě pro děcka. Původní dva filmy už zřejmě nic nepřekoná.

Agora (2009)

Parádní film o nástupu křesťanství v Egyptě s nádhernými starověkými kulisami. Pěkná a zároveň velmi smutná podívaná, co vše ta fanatická lůza zničila.

...a jitra jsou zde tichá (2015)

Naprosto perfetní válečná lesní naháněná, která na rozdíl od Hollywoodských trháků typu Fury vypadá realisticky. Prostředí výborné, akční sekvence solidní ať už jde o tiché akce s nožem, či finální přestřelku která nemá chybu. Hlavní postavy sympatické ať jde o staršinu či o jeho ženské družstvo. Tohle se opravdu povedlo. Rusové když chtějí tak opravdu umějí.

Akta X - Anasaziové (1995) (epizoda)

Závěrečný díl nemohl dopadnout lépe. Mytologie se tímto dílem rozjíždí na plný kule a, že to je jízda. Kuřák svoji hru rozjíždí na plný kule. Vagón plný podivných mrtvol, testy, mimozemšťani, osamělí střelci. Velká hra začíná. Tato epizoda diváka naprosto neskutečným způsobem navnadí na příští sezónu. Naprostá spokojenost.

Akta X - Aubrey (1995) (epizoda)

Slušnej hororovej zářez břitvou do této řady. Super podivaná pro každého hororověji laděného diváka.

Akta X - Babylon (2016) (epizoda)

No to snad ne, tak tohle se tedy vůbec nepovedlo a zbytečně ztracenej díl. Budem dělat, že vůbec nebyl.

Akta X - Čaroděj (1994) (epizoda)

Velmi zajímavý díl, který se vlastně zabývá vírou a léčením pomocí víry. Hodně zajímavé téma, které určitě v Autech X má své místo.

Akta X - Čerstvé kosti (1995) (epizoda)

Woodoo na diváky útočí v plné palbě. Tak tohle se opravdu povedlo. Kdo o woodoo nic netušil tak teď už má určitě jasno. Atmosférická podívaná, která potěší.