Čaroděj ze země Oz (1939)

Jeden z nejperverznějších filmů všech dob. Mladá a nevinná dívka Dorotka kypící přebujelou sexuální energií putuje zemí Oz, kde narazí na trojici starších velmi nesebevědomých mužů. Každý z nich je svým způsobem zcela neschopný činů (tedy jaksi impotentní). Dorotka, dvanáctiletá holčička uvězněná v těle sedmnáctileté sexbomby v nich postupně objevuje ztracenou potenci a vrací jim sexuální sílu. V závěru si všichni tři muži přejí, aby Dorotka v zemi Oz zustala a pářila se s nimi až do skonání věků. Bohužel, Dorotka si uvědomí, že ještě musí ujít velikou cestu než bude moci souložit s třemi muži najednou, a tak se vrátí zpátky do Kansasu.

Batman a Robin (1997)

Dodnes nedoceněná komedie! Kdyby se Schumacher nebál zariskovat s "gumovou" výpravou ještě více, mohl vzniknout skvělý muzikál. Možná dokonce lední revue! ... Batman s kreditní batkartou je prostě geniální demence:-D

Dawsonův svět (1998) (seriál)

Seriál, který se tváří, že má vyšší úroveň než Beverly Hills 90210, ale ve skutečnosti je na tom jen o chloupek lépe. Stále tam o něčem mluví a Dawson řeší svoje problémy s Katie Holmes - každý díl ta samá otázka: "Máme se spolu vyspat nebo ne?" Navíc Dawson je ta nejvíc antisympatická hlavní postava seriálu všech dob - do kalhot by ho strčil i Jar Jar Binks.

Esmeralda (1997) (seriál)

Ty dějové zvraty mě dodnes fascinují: Esmeralda zjistí, že je sestrou José Armanda, brzy má operaci očí a opět vidí, pak zjistí, že José vlastně není její bratr, jenže to zas přijde o zrak José Armando a tak dále a tak dále.:-D A pak ty dva hlavní trademarky, které dělají z každé latinskoamerické telenovely to, co je. 1) Někdo přijde do místnosti plné lidí, oznámí šokující zprávu, všichni se zděsí - kamera rychle zazoomuje zděšené obličeje herců a ještě pět minut zabírá jejich výšeříkající obličeje. 2) Velký rozpor mezi sexalitou, která přímo čiší z krásných žen v přiléhavých kostýmcích a katolickou vírou, bez níž by si většina postava nemohla představit svůj život.

Baywatch Nights (1995) (seriál)

Kdyby tam běhaly plavčice v červených plavkách, tak bych se na to vydržel koukat déle. Na druhou stranu tam Mitch nezatahuje svůj chlupatý pupek a to je obrovské pozitivum celého seriálu.

Kdo je miliardář? (1979)

Nepovedeně povedená taškařice žánrového chameleona Sergiu Nicolaesca rozesměje povedenými vtipy a rozesměje i vtipy nepovedenými. Snaha o podobu s americkými crazy komediemi plných záměn je znát a občas dokonce lehce vychází. Hudba sem tam také polechtá bránici, takže celkově optimistické 4* (i za to že jsem měl dojem, že takhle nějak by to možná natočil Zdeněk Troška:-D). P.S. Parodie na Columba je pecka!;-)

Sám doma (1990)

"Měli jsem pár velkých hitů. Polka twist, Tennesse polka, Kiss me polka! Prodali jsme 632 alb na středozápadě. Polka, polka, polka, polka! Ne? Opravdu neznáte?"

Superman: Soudný den (2007)

Kvalitní oddechová zábava, při který si chvíli musíte zvykat na supermanův megamaskulinní zjev. Bitka s Doomsdayem je ale něco, co bych si šíleně moc přál vidět v celovečerním hraným filmu! Devastace Metropolisu, meganákladačka roku, holy shit!