Želví nindžové III (1993)

Kdo tvrdí,že si z toho nenasral v deseti letech štěstím do slipů-ten příšerně kecá :D:D

Party Monster (2003)

On to není vůbec špatný film,jen je o hodně zvláštních lidech/dětech, na hodně zvláštním místě ,v šílené době a to překousne jen málokdo........Dokonce i mě občas některé ty glam-gay-barevné výstřednosti působily jakože hodně tlačí na pilu a snaží se být úchylné za jakoukoliv cenu.......60% a něco málo navíc za sjetého MM snažícího se řídit kamión :D :D

Spider-Man 3 (2007)

A to jsem si myslel, že spider-man 2 byl zmršený kousek..pche...Oproti tomuhle to byla solidní filmařina.....Jediné co se dá brát jako + jsou minicameo roličky Stana Lee(ho) nebo Bruce Campbella (spíš jen pro fandy a pamětníky starých lepších časů), ale jinak je to celé takový naivní, psychologicky nevěrohodný, akční filmeček s kopu trapností a klišoidních situací, vhodný tak maximálně pro 14ti leté děti =Hloupé, hloupé, hloupé= je mi to líto, ta klasická zápletka s černým spidermanem má v sobě obrovský potenciál, který byl spláchnut do hajzlu mezi rozbředlou kopu dalších hoven=20%

Iron Man 2 (2010)

Mnoooohem lepší než povedený první díl ale přecejenum ta naivní akce na konci to trošku zabila....Doweney Jr je fakt sympatický švihák ale tady ho naprosto přebil Ultracharismatický Mickey Rourke jehož nekompromisní vpád do závodu je kulervoucně epesní scéna ze které mrazí :)

Survival of the Dead (2009)

Nevím co se tu řeší a proč to nízké hodnocení.?...Ta nadsázka je jasná od prvních chvilek , chytrost se v průběhu zřetelně prokreslí..a nakonec je z toho velmi slušná společenskokritická záležitost,kde zombíci fungujou jako zvýrazňovač,hnací síla a kulisa pro všechny vtipy i vážné otázky.....Pravda-tempo je chvilkaama pomalejší a ledasco je zbytečnost ale jako celek to funguje....=čtyři hvězdy-i když s odřenýma ušima :)

Orphan (2009)

Šel jsem do toho se silným předsudkem o další tuctové vyvražďovačce s roztomilou goth-holčičkou v hlavní roli..Ale heleďmesekoukejme on z toho nakonec vylezl docela sympatický ,dobře zahraný i vystavěný psychologický thriller (u kterého si leckdo vzpomene na dobrého synka)....Ke konci už je to pravda trošku moc přitažené za vlasy a akce moc tlačí na pilu ale jinak z toho mám jen pozitivní pocit=70%=

Jakubův žebřík (1990)

Dokonalost,která mě dlouho míjela..ale nakonec to bylo jenom dobře,protože tohle jsem schopný plně pochopit, prožít a docenit až teď.

Nevěsta Re-Animatora (1990)

Ze začátku sice trochu nemastné a neslané ale v druhé půlce už to je ten reanimátor na kterého jsme všichni zvyklí-zde navíc vkusně čerpající a citující farankenstenovu nevěstu...Poslední čtvrthodinka už je pak zběsilá přehlídka Westovského megalomanského rouhačství a hlášek ostrých jako nepoužitý skalpel..absurdita střídá absurditu, ta se doplňuje s odlehčeně úchylnou byzardností a dohromady to všechno vytváří velmi sympatickou kouli živých/mrtvých končetin a torz lidských a zvířecích těl..=Bláznivá zábava :D =70%

Jay a mlčenlivý Bob vrací úder (2001)

Nižšímu hodnocení se nedivím,protože na docenění téhle geniality,která střílí odkazy,narážky,vtipy a hlášky v kulometném tempu ratatatata -je třeba mít nakoukanou celou Smithologii a ještě obrovskou kopu věcí navíc.

Jízda smrti (2007)

Trestuhodné vylití nadějného potenciálu do žumpy trestuhodně špatných filmů....Lekačky jsou trapné,první půlhodina nevídaně sračkoidní,logika a rozum jsou spolu na dovolené v nějáké zapadlé sibiřské vesničce,herci se své řemeslo učili v ochotnickém kroužku pro mentálně zaostalé a scénárista umí psát dialogy živé jak ta plazící se půlzombie z the walking dead :D ......ale tak za pár hezkých gore záběrů to nehodím úplně do odpadu