Jak básníkům chutná život (1987)

Dokonce i třetí díl básníků si uchoval vysokou kvalitu, což je velice vzácný jev. Kdyby zde série skončila, tak to mohla být jedna z nejlepších filmových sérií u nás. Bohužel další díly už jen těží z této slávy.

Jak svět přichází o básníky (1982)

První díl z dnes už klasické série o básnících. Já osobně nevím, který z filmů (z prvních 3 samozřejmě) se mi líbil více. Já první tři díly stavím na stejnou úroveň. Líbili se mi stejně. V české kinematografii toto dílko patří k hodně kvalitnímu nadprůměru.

Manituova bota (2001)

Toto dílo je jeden z nej německých filmů všech dob a zároveň je to jedna z nejlepších parodií na světě vůbec. Většina vtipů je brilantní a celkově velmi, velmi dobrý nápad. Teplý bratr a ranč Pudřenka ... prostě geniální. :D Já se bavil celou dobu.

Gladiátor (2000)

Můj nejoblíbenější historický film a možná i dokonce nejoblíbenější film. Tomuto veledílu není absolutně co vytknout.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Pro mě osobně jeden z nejlepších filmů vůbec. Víc netřeba říkat či psát. Vše už vyslovil mnohokrát někdo jiný přede mnou.

Já, robot (2004)

Perfektní akční sci-fi jízda. Will Smith je sympaťák a na filmy, ve kterých hraje se mi dobře dívá.

Solomon Kane (2009)

Průměrné fantasy, co neurazí ani nenadchne.

Loupež po italsku (2003)

Kvalitní film se svižným dějem, kvalitní akcí, dobrými herci ... Jo, mně se tenhle film opravdu líbil a rád se na něj podívám znova.

Časové pásmo bylo změněno