Vybíjená (2004)

Bláznivá jízda, u které jsem se náramně bavil.

RRRrrrr !!! (2004)

I přestože jsem věděl, že to je ptákovina a nic od toho nečekal, tak i přes toto všechno musím říct, že to je fakt blbost slátaná z nouze. Ano, pár dobrých hlášek či vtipů tu najdeme, ale ... je to moc dlouhé ... v tom bude asi největší kámen úrazu. Je to fajn tak hodinku, pak to začne příšerně nudit. 2*

Wanted (2008)

Parádní efekty a hvězdné obsazení. Jinak příběh stojí za prd musím podotknout. Jako pobavení pro dlouhý chvíle je to jako dělané :-) 3 * jsou tak akorát. A Angelina je fakt kost !

Lucky Louie (2006) (seriál)

Drsné, surové, humorné, originální.

Ztracený prapor (2001) (TV film)

Nepřijatelné (oblíbená hláška majora Whitleseye) ... asi tak jako některé části tohoto filmu.

Alenka v říši divů (2010)

Alenka byla jeden z mála filmů, na které jsem se fakt těšil, byl jsem hodně zvědavý ... A výsledek ? Mě se to líbilo. Víc netřeba - 4*

Mrtví jako já (2009)

Tenhle paskvil bych si snad ani se seriálem nespojoval. Seriál se najednou zdá jako parádní dílo. Takhle doslova pohnojit docela fajn dílko. Film nic nenabídne, nic ze seriálu nerozvine, nic neřeší a je úplně k ničemu... Hvězda z milosti.

Mrtví jako já (2003) (seriál)

Pokud se velice podařené části/díly střídají s velice podprůměrnými pasážemi, tak nám zákonitě vznikne seriál, který bude průměrem ... bohužel u tohoto seriálu to, alespoň pro mě, platilo úplně přesně. Nemohu jinak - průměrný seriál, který jako celek neurazí ani nenadchne.

Zkažená úča (2011)

Pod názvem jsem si opravdu nedokázal představit, co by mne mohlo čekat. A co jsem dostal ? Docela fajnovou komedii. Má svůj styl a kupodivu to tak nějak do sebe pasovalo a já se bavil. Žádnej extra trhák to není, ale podívat se na to dá (a na krásnou Cameron se taky dívat dá). :) lepší 3*

Rocky Balboa (2006)

Každej skvělej boxer má v sobě jedno velký utkání. Rocky měl svoje zápasy asi v každým díle, ale to je jedno. Důstojné zakončení celé série (doufejme), které si nehrálo na nic víc, než bylo a to je dobře. Poslední velký zápas a teď mohu jen poděkovat za celou ságu o Rockym Balboa. Díky, díky