Rambo III (1988)

Nejslabší díl Ramba.

Sedm epoch rocku (2007) (seriál)

Očekávání veliká, ale z výsledku jsem docela zklamaný. Informační hodnota mi nepřišla nějak zázračná, nejvíce informací bylo od samotných hudebníků, když vzpomínali či říkali historky atd. Fakt, že v mnoha dílech nezmínili ikony žánru nebo fakt, že díl pojednává pouze o hrstce (dalo by se s nadsázkou říci o jednotlivci/jedné kapele) je pro mě osobně neodpustitelný. Neříkám, že jde o nějaký nekvalitní dokument, to určitě ne. Z této oblasti je toho pramálo a tak jsme rádi za každý pokus, ale mohlo to být lepší a pak by to mohl být klenot. Největší plus já osobně vidím v dobových záběrech z koncertů, zákulisí. Z těchto záběrů přímo čiší atmosféra dané doby a to my už nikdy nezažijeme. Hodnotím lepšími 3*. Více bohužel.

Počátek (2010)

Po druhém shlédnutí snižuji hodnocení ze 4* na 3*. A i ty jsou hlavně za originalitu a hudbu. Celkově se film snaží vypadat až moc chytře a promyšleně a to mě tady nějak nesedí. Film nám toho moc nesděluje, tohle dílo je fakt na jedno shlédnutí a konec (pro někoho 2-3 než vše pochopí), ale dál už se nemá cenu k filmu vracet. A proto tento film řadím do průměru, který už nebudu vyhledávat.

Fighter (2010)

Očekával jsem hodně, ale dostal jsem jen nějaké průměrné sociální drama, které nám ukazuje život jedné "pošahané" rodiny. Pro mě velké zklamání.

Číslo 5 žije 2 (1988)

Nemít toho robota "Johnyho Pětku" tak rád, tak bych ani ty 3* nedal, ale rád ho mám. O dost horší jak první díl, ale stále toto dílo patří k tomu lepšímu.

Kung Fu Panda 2 (2011)

Jednička byla o chlup lepší, ale i tak je to pěkná podívaná.

Sedm (1995)

Nevím proč, ale mě tento film nenadchl ani z poloviny tak, jako většinu zdejších uživatelů. Možná ta chybějící logika v ději mi chyběla .. a celkově mi to přišlo takové až moc pro oko diváka. Režie je bezesporu dokonalá. Podle mého to chtělo zapracovat ještě trochu na ději a mohl to být opravdu klenot mezi filmy. Takto tento film řadím do šedého průměru.

Blade 2 (2002)

Slabší jak první díl, ale díky Ronu Perlmanovi dávám opět 3*.

Blade (1998)

Nejlepší díl z Blade-série. Podle mě líbivé akční béčko, na které se kouká docela dobře.

Experiment (2010)

Neviděl jsem originál, takže hodnotím pouze tento film. Nápad zavřít někam skupinu lidí s různými rolemi - no už to tu bylo. Ale film se s tím pere docela statečně. Jediné co mi vadilo byli tak moc pro mě nesympatičtí hlavní herci. 40-letý černoch žijící stále se svou matkou se najednou dostal do pozice, kdy on dává rozkazy, do pozice dozorce a začne si ukájet své ego na vězních. A vězeň 77, který místo, aby si rychle vydělal peníze, tak se se*e do všeho a všech kolem a jen dává příležitosti dozorcům k trestu. Film celkem OK, námět taky OK, ale herci KO. Jediný herec, který se mi líbil byl Clifton Collins Jr. alias vězeň 17. Celkově průměr.