Po životě (2009)

zajímavé kolikrát se dá použít ve filmu slovo mrtvá/mrtvý.. že mě to nenapadlo spočítat. dost morbidní

Sám doma 5: Vánoční loupež (2012) (TV film) odpad!

nepochopím proč tohle vlastně natáčeli.. po zabité trojce nelogicky vznikla 4 a obě dvě stojí za hovno, tak proč natáčet další sračku? kdyby takovou energii vynaložili aspoň k filmům, který stojí za pokračování.

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

pokud máte chuť vypnout a nad ničím extra nepřemýšlet, pak je to to pravé ořechové. mladí příjemní herci, kteří jsou "potetovaní" - za mě dost cool. líbí se mi ten nápad. konečně nejsou počmáraní jen sígři.. což mě ve filmech neskutečně irituje. jako by tetování bylo zlo a symbol všeho špatnýho. Lily a Jamie pecka

Odpočítávání (2010)

vynikající filmek, vřele doporučuju - je to brutální podívaná, kterou (vzhledem k povaze filmu) už nechci víckrát vidět :-D

Chappie (2015)

začátek filmu vypadal slibně, pak to šlo srát.. slátanina Číslo 5 žije, Já, Robot, Transcendence, Robocopa. Yo-Landi je asi velkou hvězdou, když si ve filmu ponechala svoje vlastní jméno, ale já bejt jí, zastřelím svou kadeřnici - růžovou bouchačkou - za ten sestřih podle hrnce. BTW proč má na ruce troje hodinky? Ninja nám ukázal, že i když držíš pistoli jako dement, je možné se v pohodě trefit do terče. Chappie byl hodinu mimino, co chce pohádky a stříhat panenky, takže nůďo. Pokud tvůrci chtěli kriminálníky posunout na jinej level, tak tudy cesta nevede. Občas vtipný scénky a závěr filmu očekávaný přesto zdařilý. 1* se zavřenýma očima

To, co dýchám (2007)

Já to zkrátím - začátek filmu celkem sranec. BTW proč štěstí? v čem štěstí? Whitaker měl postavu, která se totálně zbláznila.. Kdo překvapil byl Fraser. Výborně zahrál a taky konečně vyměnil kadeřníka a sestřih. Gellar je výborná - o tom žádná. Taky se mi líbil Garcia. Na koho jsem se těšila byl můj oblíbenec Bacon, kterej tam měl málo prostoru.. Jaká škoda. Film jinak super, jen překousnout ten začátek.

Rocker (2001)

není to špatný, jen mi moc nesedí Marky Mark v hlavní roli - i když pravdou je, že se své role zhostil výborně Jennifer Aniston je tu dokonalá, příběh nenudí, naopak, jen to typické poučné klišé na závěr..

xXx (2002)

adrenalinová akční pecka - a vůbec mi nevadí Dieslovy falešný kérky

Slzy slunce (2003)

tohle je emoční bomba.. Navíc se mi líbí páčo Johnnyho Messnera - vlastně ne jen to páčo :-D

Matrix (1999)

dokonalý revoluční nadčasový kultovní a naprosto boží! kdo by si nechtěl vzít červenou pilulku?