Hele vole, kde mám káru? (2000)

to je taková blbost, že se u toho člověk parádně odreaguje. Pokaždý se u toho směju - nejvíc scénka Kutcher a Scott vs. Fabio s modelkou v autě :-D ZOLTÁN

Neprůstřelný mnich (2003)

trochu víc nadsázky, ale o akci není nouze, nechybí tu ani skvělý humor. S.W. Scott se své role ujal výtečně. miluju tenhle film

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

nejvíc se mi líbil samotnej Silver Surfer. ten byl naprosto parádní, pár vtipných momentů, nějaká ta akce.. pár ohraných klišé a ten závěr fakt nic moc.. 3*

Hulk (2003)

Hulk se mi líbil v Avengers. Ale tento film je naprostá hovadina a pro mě obrovský zklamání.

Sunshine (2007)

film se mi líbil do doby, než se tam objevil ten vraždící maniak z Icarus 1. film měl velkej potenciál, kdyby z něj neudělali vyvražďovačku.. ve filmu je i spousta logických mezer = 50%

Zloba - Královna černé magie (2014)

přiznám se, že jsem měla obavu podívat se na Maleficent dlouhou dobu. A paradoxně mě od toho odrazovala samotná Angelina. Nějak po těch všech akčňácích jsem si jí prostě neuměla představit v pohádce. Ale musím říct, že jsem byla velice příjemně překvapená. super

Predestination (2014)

wtf? celkem dost ujetý !SPOILER! chlap, co byl v dříve ženou, se vrátí do minulosti proto, aby se se svým mladším já vrátil ještě víc do minulosti. Jeho mladší já se zamiluje do svýho ještě mladšího já - ženy, oplodní sám sebe a zlomí si sám srdce. Ona porodí samu sebe, aniž by tušila, že je sama sobě matkou a zároveň svým dítětem. On se opět vrátí z budoucnosti do minulosti, aby ukradl sám sebe z porodnice a dal se do dětskýho domova. Ona podstoupí nucenou operaci a je z ní on. A vypadá přesně jako ten parchant, co jí udělal dítě a zlomil jí srdce. A v budoucnu zastřelí svoje starší já. Je to vražda, nebo sebevražda??!!KONEC SPOILERU!! celkem dost náročný koukání

Equalizer (2014)

tak trochu MacGyver :-) musím říct, že kreativita, co se týče výběru náčiní a způsobu usmrcení, zde scénáristovi nechyběla. Ze začátku trochu nůďo a i Denzel sám byl chvílemi takovej bez výrazu. Film bych zkrátila, aspoň by byl svižnější.

Skrýš (2010)

první, co bych vytkla je samotná Julianne a hned po ní následuje její postava Cary, jakožto silně v Boha věřící ženu, která se modlí, ale už v žádným případě nevěřící v možnost, !SPOILER! že Adam není schizofrenik, ale má v sobě další duše mrtvých nevěřících. !KONEC SPOILERU! taky se mi nelíbí jakási nucená vlezlost co se víry týče - nevěříš, budeš potrestán. dále převedení obrazu na zvukovou stopu??? wtf?! jinak ten námět celkem ujde, dala bych 2*, ale pro ty krásný oči a hereckej výkon Jonathana 3*

Sněhurka a lovec (2012)

super pohádka, krásný fantasy efekty, naprosto dokonale zlá Charlize, celkem překvapivě dobře snesitelná Kristen (nemám ji ráda z Twilightu.. vlastně Twilight nemám ráda vůbec), ale moc málo Chrise :-( což je škoda a veliká - ten chlap je k sežrání, i když je špinavej jako to čuně od hlavy až k patě. Na to že se to jmenuje Sněhurka a lovec, tak lovec má vážně málo prostoru..druhá půlka filmu by mohla být kratší a svižnější a ten konec? ... 70%