Labyrint: Útěk (2014)

děj to má, moc hezky vizuálně zpracované, herci neokoukaný a přesto dobře zahráli svý role. ALE trochu mi uniká pointa toho všeho.. Nicméně kde a hlavně jak se tam nakonec vzal Gally? Po nástupu do vrtulníku jim ten týpek říká "Nebojte se, už jste v bezpečí." Někde v nějakým filmu to říkali, že se této větě nemá věřit :-) proto bude další díl, kde nám snad vysvětlí víc než do teď

Želvy Ninja (2014)

já říkám super! super upgrade TMNT! kdo čeká klasický příběh, bude zklamán. mně teda naopak vůbec nevadí, že pozměnili legendu, jak Tříska a želvy vznikly. Líbí se mi snad všechny postavy, i když trošku mě zklamal Donnie s brýlemi, ale vzhledem k pokročilejší technologii chápu, že potřebují spíš Ajťáka než technika jak takového, bohužel nejhůř dopadl asi Tříska.. Jeho digitální podoba je snad nejhorší. Zato Trhač je naprosto boží! Taky se tu konečně setkáváme s Karai, která se ve filmu ještě neobjevila. Na začátku to trošku vázne, ale jinak jsou želváci rozjetý!!!

Fakjů pane učiteli (2013)

musím říct, že na deutsch film je to so gute, dokonce mi nevadil ani original s titulkama - řekla bych, že dabing to tentokrát sprasil.. spousta hlášek tam zanikla. třeba scéna romeo a julie nebo kdy se Líza snaží mluvit anglicky. na to kolik máme sprostejch slov, je to až moc umírněný. Ale má to vtip a říz! Německýmu originálu dávám plnej, českej překlad jen 70%

Chraň nás od zlého (2014)

právě jsem dokoukala tento film a až mě z toho mrazí... Podle skutečných událostí - to zanechá v člověku mrazení v zádech. ať už věříte v nadpřirozeno nebo ne - určitě doporučuju

Amazing Spider-Man (2012)

Původní Spider-man je určitě lepší, ať už příběhově, tak i co se týče efektů.. Sice se mi nelíbí obě hlavní postavy Tobey ani Kirsten, ale má to šmrnc, vtip, je to parádně zpracovaný. U Amazing Spider-man jsou mi sympatičtější hlavní postavy a najde se tu i pár vtipných momentů, nadruhou stranu dost pc efektů, spoustu ohraných klišé a lehce předvídatelných situací a taky nechápu proč se ta holka jmenuje Gwen - v original Spider-man komiksu i filmu se jmenuje Mary Jane neboli M.J.?

Upíří deníky (2009) (seriál)

Trocha historie pro všechny, kteří žijí v iluzi, že Upíří deníky jsou dosti podobné Twilight a kopírují Twilight :-) Napřed vznikly Upíří deníky a až po nich ta sračka Twilight AKORÁT Upíří deníky se začaly natáčet později.. To už Twilight obšlehl co se dalo z knížní předlohy Upíří deníky od L.J. Smith :-) Jinak, abych byla objektivní, tak Upíří deníky toho zase dost obšlehly z Buffy, ale i tak to miluju.

Ďáblova slza (2010) (TV film)

I já jsem četla Ďáblovu slzu a musím říct, že Jeffery Deaver je tak trochu psychopat :-) knížka bezesporu vede nad filmovým zpracováním, ovšem ani film není špatný, možná by to chtělo větší rozpočet. Herecky to bylo zahrané slušně. Pro ostatní kritiky - skočte si do knihovny půjčit knížku, s tou budete určitě spokojeni, pokud nejste líný číst. Pak se možná ještě budete rádi koukat v neděli odpoledne :-)

La cara oculta (2011)

Dala bych 5*, ale začátek filmu byl trochu nuda. Ale potom.. Slušná pecka! Divnej týpek, co možná zabil svoji přítelkyni.. A nakonec je to všechno jinak.. Super. Jinak pánové to jste odkojený 4kama a pornem, že děláte z Fabiene mrzáka? No tak!

Žena v černém (2012)

Na doporučení jsem si filmek stáhla. Koukám koukám a on je to horor.. K mému překvapení dost dobrej horor. Daniel už sice nesmaže z čela blesk Harry Pottera, ale tady předvedl, že dokáže zahrát cokoliv. Atmosféra je super, ta mrtvá paní je celkem děsivá, ale co mi na celým filmu přišlo nejděsivější, byly ty dětský hračky v tom přítmí Brr!!!! - tohle dát dítěti na hraní, tak musí mít doživotní psycho.. To teda jo

Lesní duch (2013) odpad!

Začátek filmu byl velice slibný, jenže pak přišlo rychlé vystřízlivění.. Klasika: feťačka, které nikdo nevěří - to je ohraný.. Parta chytrých lidí se v lesní chatce promění v naprostý blbečky.. Když už Erika tak strašně zajímá ta kniha, je celkem zajímavý, že nikomu nedojdou souvislosti - mrtvý kočky, stará knížka, posedlost duchem.. Taky ta blicí scéna, jak Mia pozvrací hlavu kámošce - tomu jsem nevěřila ani náhodou. Většinou u těchto scének otáčím hlavu, nebo zavírám oči, protože se mi zvedá kuft.. Ale tohle mě fakt pobavilo.. Celou situaci zachránilo starý dobrý tlačítko OFF