Clickbait (2021) (seriál)

Celu dobu ma iritovala ta hystericka a odporna Martinka z Turca. To, ze svoju rolu zahrala na jednotku je druha vec. Serial od zaciatku drzi slusnu uroven, ale ten koniec bol pre mna dost fail.

Drž se blízko (2021) (seriál)

Ako celok je to pozeratelne, ale nenormalne vela naivity a to mi dost vadilo.

Cizinec (2020) (seriál)

Mal som pocit, ze stale sa nieco deje a pritom ked som sa tak celkovo zamyslel, tak sa nic neudialo. Typek celu dobu nahana svoju manzelku, sem-tam nejaka akcia. Koniec fajn, celkovo dobry serial, ale nebol som ohureny.

Jmenuji se Georgina (2022) (pořad) odpad!

Dievca, ktore malo v zivote to obrovske stastie, ze stretla najvacsieho sportovca sucasnej doby a okrem toho, ze sa stara o deti, co by mala robit kazda normalna matka, tak v podstate nevie co so sebou. Ronaldo je moj oblubeny hrac a bol som velmi zvedavy, ako vyzera jej zivot, no zial, musim povedat, ze som videl novodobu reality show "Geissenovci" namiesto pekneho zivotopisneho dokumentu. Riesit dovolenky, kupovat kabelky a prerabat domy za peniaze inych to snad vie kazdy.

V nemilosti (2021)

Za mna velmi nudne, velmi predvidatelne a ten koniec tiez odflaknuty.

Poslední představení (2020) (seriál)

Nikdy som basketbal neobluboval a pred pozretim tohto dokumentu som vedel maximalne tolko, ze Michael Jordan bol jednym z najlepsich hracov vsetkych cias. Po skonceni poslednej casti mi stale vrta hlavou jeho zivotny pribeh. Bol to rozdielovy hrac. Silno odporucam aj pre nezainteresovanych.

The Punisher - Season 2 (2019) (série)

Po dost dobrej prvej serii je tato druha uplnym utrpenim. Od stvrtej epizody som popri pozerani scrolloval mobilom po nete, az tak som bol znudeny. Strasne sa to natahuje, katastrofalny scenar, nesympaticka hlavna postava v osobe dievcata, velke sklamanie.

Spolujízda (2019)

Fakt ma to nebavilo, dokonca mi to az vadilo a mal som co robit, aby som dopozeral. Za mna velka slabota.

Mělčiny (2016)

Nadejny zaciatok s absurdnym koncom, ktory bol skor komicky ako napinavy. V napati som bol jedine z dovodu, ci biely vtak prezije alebo nie.

Pěkně blbě (2017)

Asi som pozeral iny film. Neprislo mi to ani vtipne, ani dramaticke. Herci maximalne nesympaticki. Cele zle.