Policejní akademie 4: Občanská patrola (1987)

Tady už jde kvalita mírně dolů,ale i tak je to ještě koukatelne.Za zmínku stojí malá role začínající Sharon Stone a cameo skejťáka Tonyho Hawka.

Policejní akademie 3 (1986)

Třetí díl je v podstatě to samé co první,jen více potrhlý.A Zed tu řádi jak ďábel.Za mě nejzábavnější díl.

Policejní akademie 2 (1985)

Druhý díl Policejní akademie se rovněž povedl.Navic uvedla poprvé postavu kultovního Zeda,zde nejdříve jako zaporáka.

Policejní akademie (1984)

Policejní akademie je 80s klasika, která pobaví i po letech.V té době velký hit založený na dobré myšlence o trampotách různých budoucích kadetů policejní akademie včele se Stevenem Gutenbergem, který měl v té době našlápnuto na super kariéru (Tři muži a nemluvně, Dům veselých duchů, Číslo 5 žije).

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Pokračování filmu Cloverfield (česky Monstrum).Kde foot fotage hororový styl vystřídalo psychologický thriller.Komorní atmosférický film, který hodně překvapil.

Ďáblova cesta (2007) odpad!

To samé jako u filmu Pig.Uchylná sračka nevím pro koho.A ten digitální démon fakt k smíchu.

Pig (2010) odpad!

Po vynikajícím filmu Broken,sešup dolů.Film o ničem pro úchyly.

Broken (2006)

Velice povedený exploitation kousek od jinak pro mě hrozného Adama Masona.Survival psychologický, drsný snímek o brutálním únosci žen je špinavý surový film, který jen tak z hlavy nevyndám.Hnusné,ale podmanivé.

Encyklopedie akčního filmu (2019) (pořad)

Hoši z Moviezone Mr.Hlad a Imf povídají í o různých kultovkách akčního žánru.Moje oblíbená relaxace na YouTube.

Teror (2018) (seriál)

Povedený seriál na motivy knižního bestselleru, psaného podle skutečných událostí.Docela se těším jak se poperou a druhou sérii.