U Kulatého stolu (2019) (pořad)

Dobrá talk show s mnohdy zajímavými hosty. Konečně už mají dokonce i ten kulatý stůl :-D. Hodnocení: 80/100.

Daria (2020)

Solidní český thriller s dobrou zápletkou. Atmosféra a napětí ve filmu je slušné a divák do poslední chvíle neví co si má myslet. Herecké obsazení mi sedělo a soundtrack je super. Hodnocení: 65/100.

Poslední aristokratka (2019)

Dobrá komedie o tom co s nově nabytým zámkem. Je zde pár nesmyslů, ale kvůli vtipnosti či dramatičnosti to chápu. Herecky dobře obsazený film s odpovídajícími výkony. Hodnocení: 64/100.

Hodinářův učeň (2019)

Poctivá pohádka se vším co má mít. Jsou zde nadpřirozené postavy, úkoly, dobrý záporák a práva láska. Hodnocení: 67/100.

O léčivé vodě (2020) (TV film)

Pohodová pohádka akorát pro období Vánoc. Zápletka docela v pořádku a herci dobří jen nevím proč Slováky dabují. Hodnocení: 62/100.

Strašidla (2016)

Vydařená pohádka, která má dobrý nápad a ještě dokáže i dobře pobavit všelijakými vtípky. Příběh o začlenění nadpřirozených bytostí do lidské společnosti není vůbec špatný nápad. Samozřejmostí je přítomnost nějaké té lovestory, to by jinak nebyla pohádka. Sára už nám dospěla a hraje nebo spíš tančí vílu dobře a Jirka je luxusní vodník. Hodnocení: 66/100.

Severus Snape and the Marauders (2015)

Pěkný kraťas ze světa HP, jen to časové zařazení mi nesedí s informacemi co byly v ofigo HP filmech. Jinak ale velmi povedené co se týče výběru herců, jejich výkonů a především vizuál kouzel, ten byl lepší než v klasických HP filmech a také vytvoření kouzel nových. Hodnocení: 82/100.

Antiporno (2016)

Toto se dá dobře popsat citátem: "Přišel jsem, viděl jsem, nepochopil jsem, odcházím". Jelikož jsem to úplně nepobral tak mě to ani nebavilo.

Hon na ponorku (1990)

Na ponorce jsem nikdy nesloužil ani se o ně nezajímám, tak netuším nakolik jsou manévry reálné či nikoliv, ale film je natočen zdařile a hlavní role jsou dobře zahrané. Hodnocení: 76/100.

Konec velké epochy (1965) (TV film)

Silně psychologicky zaměřený snímek z jedné místnosti. Charaktery jsou vykresleny uvěřitelně a reálně a vlastně i celé společnosti (aspoň to co bylo řečenu v TV/rádiu). Závěr dobrý s poselstvím že je třeba se rozhodnout a co je vlastně život. U tohoto filmu je třeba mít náladu na přemýšlení. Hodnocení: 76/100.