• Pohádka

Lucifer - Lucifere, zůstaň. Hodný ďábel. (2016) (epizoda) odpad!

Tak ne, je to ještě horší.Pořád stejné, nemá to vůbec čím překvapit.Má to být vládce pekel, ale bojí se fotra?Kdo je tedy jeho fotr? Taky Lucifer?

Lucifer - Pilot (2016) (epizoda)

Strašná sračka, nevím, jestli je to pro děti,jestli to má být komedie, nebo co to je a pro koho?Neustále se opakující dialogy, nesympatický frajírek.Za mě nekoukatelné.Zkusím ještě druhý dík, zda se to nerozjede, ale jestli to bude stejně pitomá, jako pilot, tak končím.Po nářezech, jako je BB, volejte Saula a Narcos, je to otřes.

Podraz (1973)

Redford nemá co hrát...nestíhá...zas tak geniální to není...zdlouhavé...logické chyby.....strašný hovna

Amadeus (1984)

Tento film je důkaz, že komunsitická zvěř, zloději a vrazi, lhali ve všem.Hlavně v lásce k CCCP.Mnohem raději měli US dolary, jinak by tento SKVĚLÝ film nemohl být u nás nikdy natočen.Je dobře, že Miloš Forman emigroval a mohl své kvality a svou nespornou genialitu ukázat v Hollywoodu.A taky ukázal, že Češi a Slováci jsou-co se týče vážné hudby - totální negaramoti,Mozart by řekl-Mí Češi mi nerozumí

Volejte Saulovi - S plným nasazením (2020) (epizoda)

Pro mě nejnudnější díl..Doufám, že zbytek seriálu ještě nabere grády.Seriál je o Saulovi, a měl by se tedy zabývat jím a Genem Takovicem a neměl by se tak obšírně zaobírat Mikovou složitou povahou, mě to vlbec nezajímá nezajímá, to už víme z BB, že to je vylízaný, primitivní hovado, který by zabil vlastní matku, kdyby k tomu dostal od nějaké nuly a la Ffring rozkaz

Narcos: Mexiko - Růst, prosperita a osvobození (2020) (epizoda)

Kladu si otázku, co to je v DEA za druh lidí.Celý život nasazují životy úplně zbytečně, dělají úplně zbytečnou práci s velice špatnými výsledky.I kdyby zatkli celý kartel, i kdyby zabavili veškerý kokain světa, přijde nový boss a vše jede znovu, protože dokud je poptávka, drogy se budou vyrábět a pašovat stále dál.Jediná možnost je drogy zlegalizovart, jenže tím by přišla spousta lidí o obrovské peníze.Fízlové, armáda, politici všeho druhu.Kde by pak braůli stovky milionů na své pošahané kampaně, kdo by pak bojoval o výnosná koryta?Protidrogové a organizovaný zločin jsou nejzbytečnější jednotky a nerozumím, co ty lidi k této práci táhne a proč ji vůbec dělají.Asi si taky vydělají slušný balík, který by za řízení dopravy neměli.Těm drogovým bossům nejse fandit, Félix je naprosto odporný, necharismatický chudák,ale nejde tu fandit ani fízlům, protože se tu chovají strašně hloupě a nelogicky.Nejdřív takové akce kvůůli zabitému Kikimu a teď tu postřílí 8!!!!!!!! pitomců z DEA a vše OK?

Narcos: Mexiko - Systém se zhroutil (2020) (epizoda)

Přesně takhle si představuju volby i u nás.Zmanipulované, zkorumpované, špičky politiky na přání mafie.Strhující díl, kvůli banditovi a narkotrafikantovi Pabolvi nezůstalo jedno oko suché, takový slušný člověk..:))

Narcos: Mexiko - Ruben Zuno Arce (2020) (epizoda)

Tak tato série je mnohem lepší, než nudná 1.Ale přesto si myslím, že je tento seríál už celkem zbytečný.Nemá to čím překvapit.Je to pořád dokola.

Narcos: Mexiko - Legenda (2018) (epizoda)

Tady už mají scénáristé v dialozích strašnej bordel.Neto tam vyčítá Felixovi, že kdyby nebyl chamtivej, jeli si v klidu hulení a byl by klid. Ale ten samý Neto, před pár díly vynadal Rafovi, který do obchodu s koksem jít nechtěl, že stojí plně za Felixem a je t správná volba...Bohužel, kvalitám původních Narcos tohle dílo nesahá ani po kotníky. Felix nemá charisma, Neto je buran a Rafa primitivní vymaštěná smažka.Tohle nejsou žádní narkobaroni, nevěřím jim to ani náznakem. Když to srovnám s Breaking Bad, nebo Volejte Saulovi, je tohle stoka a odpad. Jo a pro Frajera.To si jen myslíš, hochu, Babiš je naprosto stejný chamtivý a nemocný hovado, akorát krade v jiných oborech, než jsou drogy (alespoň doufám, že drogový trh neovládá).ale jak vidíš, miliardy mu to vynáší i tak.A je ještě větší svině, než celý Pablo a Cali a Felix dohromady protože mu krádeže a podvody nestačí, on musí šéfovat i celému státu, ač je to cizinec.To by ani v Mexiku, ani v Columbii neprošlo.Tam by skončil s prostřelenou hlavou.Pablo chtěl jen do senátu a zametli s ním jak s hadrem.