• Pohádka

Narcos: Mexiko - Lope de Vega 881 (2018) (epizoda)

Češi nemají roušky, mexičani zase neprůstřelné vesty....no ale zatím nejlepší díl, škoda, že až tenhle devátý

Narcos: Mexiko - Šéf šéfů (2018) (epizoda)

Stále se nudím, postavy pořád stejně nesympatické.Dvě hvězdy jen za to, že Felix na chvilku sebral odvahu a zbavil nás toho kreténa a stačil mu k tomu popelník.A taky, že se zbavil své ufňukané manželky.Třeba se to opravdu ještě rozjede, až někdo ustřelí hlavu Rafovi

Ach, ta láska nebeská... (2020) (TV film) odpad!

Tak tohle si paní Pilarová nezasloužila.Všichni, kdo se na této hrůze podíleli by se jí měli in memoriam omluvit.Chtěl jsem to vypnout už ve chvíli, kdy byl Gregor-Kuchař-Brzobohatý trefen gumovým míčem do své duté hlavy a sesypal se ze sedačky jako pytel sraček.Když se pokusil zkurvit nádhernou píseň "je nebezpečné dotýkat se hvězd" společně s Briketou Cmuntovou, už jsem to nevydržel.....

Narcos: Mexiko - Kolumbijská spojka (2018) (epizoda)

Bohužel je to pořád slabě a neuvěřitelné.Felix je prostě troska a ne boss, což dobře vyniklo v Kolumbii.Jsem zklamán a nechápu to nadšení, tohle je prostě jen velice slabý odvar skvělého seriálu a nemělo to nikdy vzniknout.Scénu se Kikiho manželkou nechápu vůbec, naprosto zbytečné

Narcos: Mexiko - Rafa, Rafa, Rafa! (2018) (epizoda)

Syn říkal, že se to rozjede od 5. dílu, zatím nuda a otrava k posrání, stále přibývají nové postavy a neděke se tam vůbec nic.Kromě naprosto stupidních a nepravděpodobných záplatek,.Ve srovnání s lidmi z Narcos jsou tohle špíny bez jakéhokoliv respektu, každý si tam s nimi vytírá prdel. a představitel Félixe se na tu roli absolutně nehodí, je to ukňouranej slaboch.No a Rafa..dokud ho nezastřelí, bude dělat problémy, je to primitivní kokot bez jakéhokoliv smyslu pro obchod.

Narcos: Mexiko - Camelot (2018) (epizoda)

Rozhodně mě to zaujalo, než první díl Narcos.Narcos bn\lo rozplizlé, plné vztahovek, kdyby tam nebylo tolik mrtvol, tak téměř telenovela.Tak snad to tady takhle nebude.

Volejte Saulovi - Ten správnej člověk (2020) (epizoda)

Tenhle díl byl mnohem slabší.Začátek mě zklamal, těšil jsem se na vývoj postavy Gene Takovice, mravenci na zmrzlině jsou pro někoho metafora, pro mě zbytečnost.Nebylo tam téměř nic, co by stálo za zmínku.Zbytečné odbočky.Potěšil jen návrat staré dobré dvojky z DEA.

Narcos - Convivir (2017) (epizoda)

Naprosto idiotsky odfláklé.To, že přijdou do džungle a tu krávu, posázenou bradavicemi velikosti desetikoruny během chvíle najdou a osvobodí, korunní svědek proti kartelu je ve vazbě s vrahouny a nikdo ho nehlídá???Jediné, co stojí za zmínku je, jak Jorge vyjebal s Miguelem a jeho odporně nesympatickým synáčkem.

Narcos - Bossí strategie (2017) (epizoda)

To je sešup.Když jsem se pronudil ke konci, přišlo něco šíleného, u čeho jsem se málem poblil.Opravdu byl tem homoušskej taneček nutnej pro vývoj v ději?Takový koště, jako je Pancho by si těžko získalo repsekt jak u obchodních partnerů, tak u drsných sicarios a skončil by prostřílenej v příkopě.Myslím, že v té době, zrovna v Kolumbii by neměli příliš pochopení pro podobnou bukvici.

Narcos - Konečný pád (2016) (epizoda)

Prej nejsympatičtější postava seriálu, vy jste někteří asi pěkný gumičky:))Nikomu jsem nepřál smrt, jako tomuhle zmrdovi.Připomáíná mi to i Bureše.Krade, lže, podvádí, vyhrožuje a je 30 % národa milován.Kajínek-to samý.Lidi jsou od přírody hovada.Jinak tenhle díl parádní.Žil jako uzmrd a chcípnul jako pes.jeho matka a manželka, dvě kreatury, co tu svini tak milovaly.u matky to ještě mírně chápu, ui té jeho slepičí ženušky ale ne, je dobře, jak s ní pěkně všichni vymrdali