• Pohádka

Navajo Joe (1966)

Céčkový western plný nesmyslů a hloupých dialogů a otřesné hudby.

Oddíl 10 z Navarone (1978)

Super podívaná, super film, ale ten černej Carl..ve chvíli, kdy se objeví na scéně musí divák s mozkem ten mozek vypnout.

Hlava 22 - Epizoda 1 (2019) (epizoda)

Zas mě super, bojové scény jsou natočeny skvěle a herci vynikající..Jo, milí nespokojenci, vy jděte čumět na ty vaše Zkázy divadel, Mosty a podobné sračky z českých produkcí a solte jim pět hvězd.

Hra o trůny: Poslední hlídka (2019) (TV film)

Bohužel ta stopáž byla neúnosná.Nesmyslné návraty k zasněžovači, k té brýlaté náně s fakanem, která tam tak únavně mlela o své "nádherné" holčičce, až ji protlačila do komparsu byly naprosto zbytečné.Chyběl mi tam Jamie, Cersei a více prostoru pro Petera Dinklage.bylo únavné se vracet neustále s Dany do maskérny.Hvězdy dávám za těch pár dojemných scén, kdy jsem se musel držet,abych se nerozbrečel .Pro fanatické filmové fanoušky super, pro mě chvílemi nuda a říkal jsem si s ostatními.. už jsem unaven, ještě, že už to končí.

Teorie velkého třesku - Akumulace laureátů (2019) (epizoda)

Velice slabý díl.Ta zápletka s Nobelovkou se táhne moc dlouho a je stále trapnější a neuvěřitelnější.Partnerky hlavních hrdinů jsou mi čím dál odpornější.

Černobyl (2019) (seriál)

Seríál dobře ukázal, co jsou rusáci za xindl.Gorby, ten opěvovaný státník byl stejné prase, jako každý politik v tomhle bordelu.Ani na konci si neodpustil lež.CCCP se rozpadl, protože byl ekonomicky na dně, Černobyl s tím nemá nic společného.Rusko neustále zamlčuje informace a lže, v tomto ohledu se vůbec nic nezměnilo.Novodobý Stalin, bývalý šéf KGB Putin je toho důkazem.Škoda, že je Němci nerozsekali na sračky.A angličtina super, v ruštině bych se na to nedíval a to by byla škoda.

Hra o trůny - Železný trůn (2019) (epizoda)

Takže drak usoudil, že totality bylo dost a roztavil prokletý trůn, příčinu válek, smrt své vylízané lidské "matky" schválil, drapnul ji a odletěl s ní kamsi do prdele?Bran, ten nemluvný mrzák, který už nebyl podle vlastních slov člověkem přizná, že jel takovou dálku, aby se stal králem?Voják bez ptáka si tam klade podmínky, které jsou mu splněny a jediný právoplatný majitel trůnu a nároku na královskou korunu je poslán zpátky k noční hlídce, když zeď už je tam po likvidaci Nočních chodců k hovnu???Teda tak idiotskej závěr jsem opravdu nečekal, i když předchozích pět částí mě mělo varovat.Poslední řada, která měla být epickým vyvrcholením byla úplně nejhorší a zničila celý skvostný seriál.

O pokladech (2012) (TV film)

Jsem mile překvapen, mělo to hlavu a patu a občas jsem se nahlas zasmál.Švehlík tyhle zpovykaný fracky zvládá skvěle ( Anděl páně) a kvarteto Heřmánek, Budař, Polášek a Liška super.Je super, když s toho chopí někdo, kdo nemá vymaštěnou palici, jako komouš Troška.

Černobyl - 1:23:45 (2019) (epizoda)

Kdyby to nebylo v angličtině, tak dám jednoznačně plný počet.Je to vynikající.Ale jak mám věřit, že jsme v Pripjati?To mi trochu kazí celkový dojem.

Hra o trůny - Zvony (2019) (epizoda)

Kdyby tam nebyla ta namyšlená. mocichtivá svině Dennerys a draci, byl by to nejlepší seriál všech dob.To tam ti vojáci ani nemuseli vůbec být, vše zařídila jedná šílená píča s drakem.