• Pohádka

Horem pádem (2004)

V době, kdy jsem film viděl nebyl svět zahlcen migranty z nejrůznějších prdelí světa a spíš jsem to bral jako komedii.Dnes vidím, že jsem se na to díval špatnýma očima.Ono to bylo nastavené zrcadlo nám všem, co jsme proti těm ubohým chudáčkům j a jsme označováni za neonacisty, rasisty a xenofoby. Hvězdami to hodnotit nebudu, protože ten film je jen o pár scénkách s Macháčkem a Duškem, nebo Liškou a Danielem.Jinak Hřebejku, nastěhuj si nějaké kukačky domů a neper to do lidí, kteří o to nestojí.

Hra o trůny - Zimohrad (2019) (epizoda)

Tak fajn, nekoukatelné české sračky a výplody neumětelů alá Most!, Rapl, Zkáza Dejvického divadla se tu vynáší do oblak a tenhle nářez vám nevoní???Co jste čekali?Že se bude od prvního dílu vraždit a bojovat?

Vodník (2019) (seriál)

Já tedy rozhodně kvituji, že natřeli práci fízlů před revolucí.Sice to dnes asi není jiné,ale krásně nám ukázali, jak se dají stopit klíčové důkazy ve prospěch mocných.Tenkrát i dnes.Stejně by to s případem nijak nepohnulo, protože jak řekl neurotik Krobot, ta ženská byla magor.Neužil jako mladej dobrej, jako senior to byl trapas, měli ho nahradit jiným hercem, bylo dobře vidět, že je to jen maska.Špatně udělané vlasy a mladistvé oči to prozradily.Jenže v Dejvicích holt žádný dědek není a vydělávat se musí.Prostě další nepovedená věc z televizního cirkusu Dejvické divadlo.Kolik toho tito pseudo umělci ještě poserou, než je odříznou?

Vodník - Epizoda 3 (2019) (epizoda)

Tohle fakt nešlo málem dokoukat.Roztřesená kamera, ochotnické představení Melíškové, ta by se měla vrátit na DAMU na hodiny rétoriky, protože mluví fakt otřesně, ta sci-fi policejní stanice, kde se nic nedělá, jen se vyšetřuje dávno promlčený případ, přesto, že náčelník to výslovně zakázal, nikdo si z něj nic nedělá a nakonec tam je jakási party....No a ten konec...buď dělejte umění, nebo krimi, dohromady to nefunguje.

Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)

Úžasnej film, naprostej originál.I ten nafoukanej Woody tu působil velice lidsky.No a Peter Dinklage tam vnesl tolik potřebné odlehčení, protože to byla pořádná jízda, napínavý od začátku do konce.

Highlander (1986)

POMO, ty jsi dobrej debil.Tak předně, tenkrát žádný mainstream neexistoval.Tenkrát se hltalo na VHS všechno a nikomu ani nevadilo, že je to 3 kopie s auto dabingem.Vůbec si asi neumíš představit, co pro nás tehdy tyto filmy znamenaly.kdybys byl tenkrát na světě, tak na to budeš čumět s otevřenou hubou a sypat tomu pět hvězd už jen za nostalgii.Tak si tu nehraj na intelektuála nad věcí.

Specialisté - Sběrači lahví (2019) (epizoda)

Vtipné, .když někoho hledají a i největší socka má na svém squatu jmenovku jako kráva na plechových vratech, to samé v domě.:)Dejdar mi tam neskutečně vadí.Škoda, že Prachař skončil, už to není ono.

Zkáza Dejvického divadla - Zkáza (2019) (epizoda) odpad!

Tak konečně to skončilo.Zkáza BOHNICKÉHO divadla je pryč!!!Čím nás dejvičtí "umělci" znechutí příště?Něco tak otřesného jsem ještě neviděl.

Vodník - Epizoda 2 (2019) (epizoda)

Kdyby si nehráli na umění, tak by to bylo super. ale co to tam je za ty baráky?To mají v Olomouci takovouhle fízlárnu?Proč se to všechno odehrává v takových kulisách??Vždyť to vypadá jak sci-fi.Zvuk je buď otřesný, nebo Melíšková s Krobotem neuměj mluvit, protože ten dialog u táboráku, to je děsný.Vůbec ta Melíšková má problém.když mluví Majer, tak super, pak promluví ona a je z toho slyšet ochotnické divadlo na vesnici.Její výslechy jsou taky žůžo, usměje se, pronese ale nóó táák a svědek vše vyklopí,Nejlepší je tam jasně Hanuš, z toho ten komoušskej fízl úplně čiší.Marika tu slípku hraje taky dobře.Příště prosím méně šmíry z Dejvic a bude to OK.

Pět mrtvých psů (2016) (seriál)

Největší trapas je, že se tam ani nedrží scénáře.Ten vrátný zemřel na infarkt a v dalších dílech policisté mluví o jeho zavraždění.To asi u soudu neobstojí.