Magnolia (1999)

Jako proč? 3 hodiny strávené u televize s tím, že se vlastně může stát cokoliv. No se svou představivostí bych dokázala udělat větší bombu než půlhodinovej déšť žabiček.

Nikomu to neříkej (2006)

Film se mi moc líbil, přesně takové já mám nejraději. Když si myslíte, že už je konec a vše je vyřešeno, tak se vlastně stále mýlíte.

Bez návodu (2013)

Velmi prijemne prekvapeni. Matku co se vrati po 6ti letech bych liskala od rana do vecera.

Tiché místo (2018)

Místama trochu nepochopitelné. Jako třeba samotné těhotenství. Jelikož se film odehrává 400 a něco dní po začátku invaze, tak musela otěhotnět až když invaze byla. To by mohl udělat jen blázen. A tý jejich dceři bych mohla flákat jednu facku za druhou.

Rambo: První krev (1982)

Jako joo, před 40ti lety to musel být bezva akčňák, ale v dnešní době jsem se musela u nějakých scén fakt smát. A nad jednoduchostí celého filmu jeden taky žasne.

Zrodila se hvězda (2018)

Tak jsem se těšila... a přišlo takové zklamání... utahaný, někdy nesmyslný chování hlavní protagonistky.

Pidihajzlík (2006)

Nechapu na me celkem vysoke hodnoceni, takovou kravinu jsem nevidela hodne dlouho

Tajemství mé sestry (2017) (TV film)

Me se film libil. Melo to spad, zajimava zapletka a do posledni chvile clovek vlastne nevi na cem je.

Jaula (2022)

Film byl pěkně rozjetej ze začátku, ale boha jeho co ten do*ebanej konec?!

Smallville (2001) (seriál)

Takový moje guilty pleasure :)