Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Tak po shlédnutí rozšířené verze ve mně převládá naprostá spokojenost. Takto měla jít bitva pěti armád i do kin!

Slow West (2015) odpad!

"Pomalý západ?!" Chápete to? Být na západě pomalý znamená být mrtvý. A taky, že jo...Slow West. Tak filmu ten název sedí jak ušitý, je vážně pomalý, utahaný a nudný. Pravděpodobně díky art stylu, no, já bych se bez něj obešel. Stupidní příběh, který je završen jakoby akční přestřelkou a ještě stupidnějším koncem. Ztráta času! 10%

Bitevní loď (2012)

20.7.2015 Viděno asi popáté a nebavil jsem se o nic méně, než před 3 lety, kdy spatřila bitevní loď světlo světa. Mnohými kritizovaná, já nemám slova chvály. A že nezbyly peníze na hvězdné obsazení? No a? Já byl s aktéry nadmíru spokojen... Taylora Kitsche jsem si oblíbil ve již stejně nepřijatém Johnu Carterovi a zbytek zdárně sekundoval. Ano, půlka rozpočtu padla na vizuální efekty a myslím, že to byla trefa do černého...ty byly totiž i konkurence schopné např. Transformers. Kurnik, a jde o lodě! To je něco božího! Který chlap si něco takového nepřál vidět?! A přitažený závěr? Dnes už se zapomíná na hrdiny někdejší doby, tak proč jim nevzdát holt?! Já si jdu zatím zahrát... B-7, E-5, C-1-zásah!, C-2-zásah!, C-3, D-6, H-2, A-Alien Ship-85%

Sedm dní v pekle (2015) (TV film)

Každé finále grand slamu je lepší než 7DiH, ale tenis v tomto podání hraje úplně na jinou notu, než jste zvyklí...místy opravdu vtipné! 60%

Terminator Genisys (2015)

Není to tak špatné, jak se zde píše a povídá! Samozřejmě se Genisys nemůže rovnat "jedničce" a "dvojce", ale kolik pokračování se dostalo kvality svých předchůdců?! Jasné, casting stojí za prd, hudba není tak geniální jako jinde a věřím tomu, že 90% lidí se ztratí v ději dřív, než bys řekl T1000...ALE...Berte to tak, že Arnie je zpět (dokonce ve své nejlepší roli po guvernérství) a s ním i válka strojů, které se prostě nevyhneme. Bavil jsem se rozhodně víc, než ten týpek vedle mě, co neustále čuměl do mobilu. TG si pozornost zaslouží! 75%

Méďa 2 (2015)

Konečně komedie, u které jsem se fakt zasmál! Pravda je, že jsem šel do sálu s pocity skepse, ale o to víc jsem byl překvapený, jak se tvůrci poprali a hlavně, jak zapasovali mnohdy drsný slovník tak, abych neměl opět pocit, že jde jen o trapnou, hulvátskou slátaninu. Pokud na to půjdou rodiče s dětmi, tak na to pozor... (i když ony už všechno znají). Takže, co říci závěrem...po dlouhé době tu máme svěží komedii a velké doporučení pro diváky! 83%

Poslední přežije (2015)

Docela svižná akce, u které se nestihnete nudit. Super, když už nevíte coby... 60%

Jurský svět (2015)

já bych to viděl asi tak...první třetina seznamovačka s hlavními protagonisty, kdy máte chuť z kina vypadnout a zbylé dvě třetiny vás přikovají do sedačky...jo, jakmile se začne všechno srát, je to zajímavé...popcorn s sebou 73%

Birdman (2014) odpad!

Ufff...tak na tu příšernou hudbu (pokud se dá bubnování nazvat hudbou) chci rychle zapomenout. Vlastně, na celého Birdmana! Tak nám tu ptáčkovi přistály nějaké Oscary, vidím...tak nevím, kde soudruzi udělali chybu! To mi někdo vyvraťte, že se tam netahá za nitky! Já teda neviděl všechny filmy roku 2014, ale Birdman byl určitě jeden z těch nejhorších. Zdá se mi to nebo byl Interstellar hozen přes palubu?! Hanba ti, Americká akademie umění a věd!

Zátah 2 (2014)

Za ty bitky, které byly místy a hlavně ke konci luxusní! Ovšem, nic pro slabé žaludky a stopáž mohla být taky kratší.