Pasažéři (2016)

Taký oddychový milý film, ktorý vám nemôže ublížiť. Scenár bol ako tak originálny aj keď neverím, že Jennifer by nenapadla jedna otázka už skorej a Chriss by čakal vyše roka kým sa k takému niečomu odhadlá. Inak taký príjemný v podstate viac romanitcký ako sci-fi film. Plus je tam jedna vážne dobrá scénka s Jennifer (nie oplzlosti nemam na mysli). A najlepšie to zahral pán barman Michael Sheen. 70%

How to Plan an Orgy in a Small Town (2015)

Zhrnul by som to asi takto: Vcelku divná komédia, kde sa ženy správajú ako muži a muži ako ženy. Aj ten jediný muž čo sa ako tak správa ako chlap nakoniec zistí, že má rád chlapov. Miestami sa natom dalo zabaviť avšak raz mi vidieť tento šálok kávy od kanadskej produkcie úplne stačil.

Místo u moře (2016)

Docela smutný film s velmi silnou témou, ktorá nedokáže nechať chladným nikoho a prinúti sa nad filmom hlbšie zamyslieť. Casey to zahral skvele a má zaslúženého oscara, kamera, hudba takisto dobré.

Únos (2017)

Hodnotím to ako slovenský film a ten je podľa môjho názoru vysoko nadpriemer.

Santa je pořád úchyl (2016)

Aaa no čo k tomu napisať čakal som asi o kúsoček viacej, ale dalo sa zabaviť najmä na scénkach s Thurmanom Mermanom a.k.a. bif fat kid. No a na jednotku sa to už samozrejme nechytá dávam tak 50 %.

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Najmä bojové scény skutočne stály zato nato sa chytá snáď len vojak Ryan alebo Tarantino ? :) No a nudiť som sa nenudil ani pred tým ako sa akcia poriadne rozbehla, príbeh ma docela zaujal. 90 %

Příchozí (2016)

Až moc moc nudné miestami keby som ustatý aj pri tom zaspím, nebola to skrátka moja šálka kávy.

Imperium (2016)

Nič extra s Takým kultom hákového kríža či Romper Stromper sa to porovnávať ani nedá, veľmi slabé tri hviezdičky aj to len vďaka tématike ktorá ma kedysi zaujímala.

Frankie a Johnny (1991)

Al Pacino v úlohe akej som ho doteraz nevidel a musím povedať, že to zahral excelentne Michelle takisto neozaostávala. Film bol isto jeden z tých top v danom žánry, odporúčam pozrieť pohladí na duši.