Geostorm: Globální nebezpečí (2017)

Hlúposť sprevádzala tento film od začiatku až po koniec a pár idiotom na čele s mentálom sa to dokonca aj páčilo. Neviem si vážne spomenúť za posledné roky na film s katastrofickou tématikou (aj keď to nemá v popise), ktorý by stál zato.

Austrálie (2008)

Gýčový film v ktorom Wolverine hra Angelinu Jolie a Nicole Kidman Nicole Kidman a slovo honenie sa v ňom vyskytuje častejšie ako v pornofilmoch. Tie tri hviezdičky tak za výpravu a že som sa dozvedel aký veľkí boli rodení austrálania rasisti, inak film bol jeden obrovský gýýýýč.

Leatherface - zrození (2017)

Ďalšia zbytočná hlúposť čo devastuje taký kultový horror akým je originálny Texaský masaker.

Černobílá spravedlnost (2017)

V podstate to tentokrát Verbal v komentári aj docela presne zhrnul :D Film inak nebol až tak hrozný, ale čakal som že skôr bude o Detroitských rabovačkách ako o neskutočne skutočnej udalosti ktorá sa stala v Moteli v časoch, keď afroameričania nemali na ružiach v USA ustlané.

Bulšit (2001)

Je to ozaj Bulšit ako tomu dali názov na Slovensku, ale na niektorých scénkach či hláškach sa dá pobaviť viac než dosť. Dávam velmi slabé 3 hviezdičky za výber pekných báb a hlavne zparodovaného týpka z Americkej krásy ten skrátka s tým sáčikom a kamerou plus hudba k tomu nemal chybu.

Thelma (2017)

Ti severania snaď ani nevedia natočiť nejaký vyložene zlý film. Thelma sa mi páčila či už ako herečka (Eili Harboe), ale aj ako atmosferou chladný film, ktorý nás nenechá chladným.

Naprostí cizinci (2016)

Skvelá europska komédia a ku koncu aj riadna dráma, ktorá opäť ukázala že k tomu aby ste sa bavili počas celého filmu nepotrebujete žiadne prepracované efekty a milionove rozpočty. Stačí aj jeden trošku väčší kuchynský stôl, výborná myšlienka filmu, kvalitný scenár a partičku vptiných talianskych hercov.

Velká hra (2017)

Táto hra stála zato, po dlhom čase film s hlavnou ženskou úlohou, ktorý ma fakt bavil a ani si nespomínam vlastne žeby som predtým nejaký lepší s hlavnou hrdinkou videl.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Dvojka len potvrdila čo jednotka naznačila, že sa to nikdy nevyrovná klasickým prvým 3 hviezdnym vojnám a môžete mať techniku, rozpočet, kameru či efekty akékoľvek jednoducho časti od IV. do VI. ostanú legendary. Ale nevravím, že to bol nejaký zlý film zabaviť sa dalo akcia, efekty, hudba všetko skvelé. "Nový Vader" či nástupkyňa "Skylwalkera" však už pre mňa ani náhodou nie, možno nový Imperátor sa zdal fajn... No nič videl som, nič som nečakal a ani nič extra som ani nedostal, no každopádne som zvedavý ako to ukončia.

Zabiják & bodyguard (2017)

FIlm som odkladal kým som si ho pozrel ako to len šlo a veru keby si ho aj vobec nepozrem o nič by som neprišiel. Akcia v poriadku, ale nič čím by film spravil dieru do sveta, humor takisto dalo sa pobaviť na niektorých hláškach, ale skrátka to nebolo ono humor robil v podstate len L. Jackson a Reynoldsov humor mal od humoru v Deadpoolovi na mííle ďaleko. V skratke čistý priemer a nič viacej, bodka.