We Are Your Friends (2015)

Energický film, super hudba plus takto končiacou zimou filmik padol vhod. Nejaký hlšbí príbeh netreba čakať ani podobné veci, keď si pustim podobny film ako tento stačí mi že vypnem a trošku sa zabavim a to film splnil a za Emily dávam 4 hviezdičky.

Milenci těch druhých (2015)

V podstate všetko bolo už predo mnou napísané tak len v skratke, príjemná a zábavná komédiá s nádychom romantiky bez extrémneho klišé zo sympatickými hlavnými hrdinami.70 %

Most špiónů (2015)

Druh týchto filmov ma zrovna nebaví, avšak tento film som hltal od začiatku až do konca. Možno troška škoda, že niektoré veci boli ľahko predvídateľné, ake inak film sa mi ako celok páčil.

Plivu na váš hrob (2010)

Nič extra herečka pekná, pár scén ušlo, ale nejaké napätie alebo scény pri ktorých by sa dalo zlaknúť by sa dali hľadať len ťažko.

Deadpool (2016)

Filmu nie je čo vytknúť humor Deadpoola ma totálne dostal, pre mňa top marvelovka spolu s Iron manom.

The Program: Pád legendy (2015)

Na stručný prehľad okolo dopingu Armstronga to stačí, ale film nejde nijak do hlbky v podstate bez emócií, ktoré by sa taktiež pri tomto type filmu hodili. Výkon Bena Fostera bol však vynikajúci a kludne mohol dostať aspoň nomináciu na nejakú sošku.

RocknRolla (2008)

Mňa film veľmi milo prekvapil až ľutujem že som si ho tak dlho odkladal zhliadnuť isto sa pozriem aj po režiserovych ďalších filmoch.

Iracionální muž (2015)

Prvý film W. Allena čo som videl a film sa mi páčil či už atmosférou, hudbou, ale hlavný hrdina sa mi k postave hodil tiež. Isto sa v blízkej dobe po jeho tvorbe ešte pozriem.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Dicaprio mi v tomto filme prišiel ako praprasynovec Beara Gryllsa a sem tam to pripomínalo Ultimate Survival na Discovery channel, ale prostredie, kamera, herecké výkony tento film vyšvihli u mňa na veľmi slabé 4 hviezdičky s oboma prižmúrenými očami.

Osm hrozných (2015)

Nato že celý film sa odohrával v zasneženej krajine, v jednom dostavníku a starom moteli to nuda nebola ani náhodou.