• Krátkometrážní

Moonwalker (1988)

Viděno hodně dlouho po natočení takže něco poznamenal čas, ale Jackson a jeho taneční kousky jsou pořád koukatelný. A hlas Joe Pesciho je asi jediný, který poznám z amerických herců bez zaváhání.

Morbius (2022)

Tohle rozhodně není film na 48%... Jak píše více lidí zase se někdo nechá ovlivnovat jinýma. Ty co mají hodně bodů neznamená, že tomu zase tak rozumí, ale jsou tady od začátku tak proto.

Most do země Terabithia (2007)

Dal bych 5 hvězd, ale kvůli tomu konci si to nezaslouží. S porovnáním s Narnii jsou tady herecké výkony dětí daleko lepší. A oblíbil sem si Annu Sophii Robb z ní bude jednou hodně dobrá herečka, má talent. Škoda, že jsem neměl tak hezkou učitelku jako Zooey Deschanel.

Moulin Rouge (2001)

Myslel jsem, že nejsem na muzikály stavěný...ale tohle je fakt nádhera...Moc a moc dojemný...

Mravenec Z (1998)

Chvilkama sem se vcítil do mravence...Mravenčí život není lehký. Káždý život má svý...Být dělník nebo voják težko říct.

Mravnost nade vše (1937)

Možná někoho odradí film podle názvu, jako mě, ale to je chyba. V roce 1937 natočit takový film na takový téma mě docela překvapilo.

Mrazík (1964)

Nastěnce jednu *, Ivanovi taky *, Marfuše taky *, Maceše taky *, a komu tu poslední to se ještě rozmyslim až se podíval o silvestru na Mrazíka...Zazvonil zvonec a komentáře je konec...

Mrňous a čarodějnice (1980)

Jako dítě bych se u toho určitě bál. Jak čarodějnice běžela působilo docela strašidelně.

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Jinak než 5 hvězd nejde hodnotit. Děj byl sice předvídatelný, ale to zpracování a hudba dokonalý. Tim burton je fakt frajer. Kostry mě dokázaly udělat úsměv na tváři i ten kočí, který tam byl jenom chvilkama. Kolikrát mi vadí zpivání v animovaných filmech, ale tady ani trochu. A konec pěkně dojemný. Doporučuju každému.

Mstitel beze jména (1998)

Začátek bych viděl na jasný odpad, ale pak, jak začli akce tak dobrý..