• Krátkometrážní

Smrtící zatykač (1990)

Myslel jsem si, že jsem tenhle film s Van Dammem ještě neviděl podle názvu mi to nic neříkalo. Ale jak jsem uviděl bachaře tak sem hnedka věděl oč jde. Tohle patří mezi jeho nejlepší filmy. Je to koukatelný a žádná nuda. Pěkný prostředí z vězení a všechny postavy jsou dobrý např kněz, pejskař... ale jak tak koukám tak není moc lidí co by se jim to líbilo. Přiznávám, že scéna s tim kotlem byla trapná.

Smrtící zbraň (2008)

Na Seagala to bylo dobrý. Klidně bych mu dal i 4 hvězdy, ale ty konečný přestřelky byly celkem nudný.

Smrt si říká Engelchen (1963)

Po první půlhodině to bylo takový celý divný ani se mi to nechtělo dokoukat, ale říkal jsem si, když zbývá ještě tolik do konce tak chvilku ještě vydržim. A to co přišlo bylo hodně napínavé a akční, až sem se dost divil, že tohle u nás mohlo vzniknout. Ani mě nepřekvapuje, že podle csfd je tohle na pátý nejlepší československý válečný film. Škoda začátku pak by bylo jasně plný hodnocení.

Snídaně u Tiffanyho (1961)

Audrey Hepburn byla úžasná a roztomilá, jako vždy, ale někdo jí to tady hodně kazil a byl to George Peppard vůbec jí nestíhal a čuměl, jak pičus. To je taková škoda. Měl sní hrát někdo jiný.

Sniper 2 (2002) (TV film)

Nudil jsem se...

Sodoma Gomora: Insane Insane (2013) (hudební videoklip)

Docela čumim, že se tohle u nás natočilo. Tenhle styl hudby nemusim, ale najde se občas vyjímka a tohle zrovna jedna z nich. Tohle by se mohlo pouštět mezi filmama Saw.

Solo: Star Wars Story (2018)

Čekal jsem zklamání, ale to nepřišlo. Konec mě velmi bavil a hlavně Han Solo a váhám nad 5 hvězdama, ale začátek byl slabší tak lepší 4. Určitě lepší než Rogue One: Star Wars Story.

Souboj cti (1996)

Klasický film, že se od začátku čeká na velký turnaj. A kdo jinej by moch prohrát v americkém filmu první zápas, než sovětský svaz.

Soudný den (1948)

Na tohle jsem koukal hlavně kvůli Peškovi zajmalo mě, jak zahraje bezdomovce co se potřebuje na zimu dostat do vězení. Ze začátku se tam moc Pešek neobjevoval, ale v druhé polovině to bylo lepší a vznikla z toho celkem i komedie. kdyby měl kouzelný ubrousek a oslíka bez obušku by se obešel, tak by ani nemusel mít takový starosti.