Zelená kniha (2018)

Film ukazující, jak dříve všichni byli rasističtí tupci a nafoukanci a my už teď takový rozhodně nejsme, ale jak i tenkrát k sobě mohli najít cestu. Příběh zcela o ničem natočený jen kvůli tomu, že je o černých a bílých.

Libenjyeo (2018)

Bruce Khan poměrně válí. Tak rychlé kopy jsem dlouho neviděl a ani ostatní techniky nejsou k zahození. Choreografie soubojů také není k zahození. Děj je standardně o ničem a bohužel to tu zde také trochu kazí asijský pseudohumor, díky kterému ten, kdo není motherfucker drsňák, tak se musí chovat jak kretén.

V pasti (2018)

Takovej slabší odvar Tichého místa. Obdobné téma i zpracování, ale výrazné mínus zde hraje "neznámý nepřítel", který až do konce není nijak vysvětlen.

Děsivé dědictví (2018)

Horory asi fakt nejsou můj žánr, ale přišlo mi sledovat vyšinuté lidi, jak lítají po baráku či dalších lokacích sem a tam a mají halušky opravdu nudné.

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Totální americký patos, ve kterém není jediný nepředvídatelný moment, vše postupuje podle zcela jasné linky a vy se jen divíte, proč se to tak hrozně táhne. Záběry z války jsou tak nepřehledné, nekonečné a skvěle navozující atmosféru, že jsem při nich usínal.

Správní chlapi (2016)

Vynikající komedie, u které se člověk velmi často hlasitě zasměje. Co na tom, že děj pokulhává, že postavy nejsou reálné atd. Nekorektní vtipy se slušnou kadencí se moc často nevidí.

Predátor: Evoluce (2018)

Nerozumím záměru tohoto filmu. Původní predátor byl "vážně" míněný film, takový akční horor. Toto má být asi komedie - jak jinak si vysvětlit, že údernou jednotku tvoří blázni, autistický supergeniální kluk a jedna bioložka. A tato skvadra dává na prdel profesionálním týmům i momozemšťanům. Bohužel jako komedie to má zoufale málo vtipů, ale jako seriózní film to prostě brát nejde.

Černovik (2018)

Pěkné téma, které je bohužel poměrně nezáživně zpracované a i pro Lukjaněnkovi příznivce se děj táhne tak nějak odnikud nikam.

Coco (2017)

Po dlouhé době zase animák, ve kterém není jedna šílená akce za druhou a pořád tam všichni někam nepadají. Děj je příjemný, jen s jedním "nečekaným" zvratem, pochopitelný i pro děti, ale zároveň nenudí. Prostředí netradiční a zajímavé a k tomu příjemná hudba.

Westworld - Dveře (2018) (série)

Zatímco první série je zajímavá, netradiční a v mnohém překvapující, druhá série se už jen snaží vytěžit tu první, děj je nepřehledný, často nelogický a zmatený. Závěrečné rozuzlení rozhodně neposkytne to, co první série.