Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
6 fanoušků
/ 5 bodů
Brokarek
Tadeáš
Praha-východ, Středočeský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Animovaný
Sci-Fi
film
seriál
pořad
TV film
amatérský film
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Interstellar
(2014)
Vetřelci
(1986)
Zachraňte vojína Ryana
(1998)
Transformers
(2007)
Auta
(2006)
Vlk z Wall Street
(2013)
Rychle a zběsile: Tokijská jízda
(2006)
Braindead - Živí mrtví
(1992)
Drive
(2011)
Věc
(1982)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
5 bodů
Fanklub
(6)
Matthew013
martin.micka
Systematic
vojacekr
Voje-těch
Bee_24