Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Hlučný digibirodel, který místy nudí. Postavy neudrží pozornost, nebudí sympatie, emoce, nic. Přehlídka ztraceného času.

Thor: Ragnarok (2017)

Svítivé omalovánky, občas okořeněné nějakou tou hláškou.

Zlato (2016)

Navzdory některým hodnocením, mi film přišel jako jeden z nejlepších za poslední dobu. Hlavní postava hraje výborně, příběh je pestrý, závěrečné rozuzlení překvapí. Já rozhodně doporučuju.

Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016)

Moc příjemné překvapení tohoto podzimu. Jak moc tyhle katastrofické filmy nemusím, tak tenhle fakt vtáhne a člověk místy ani nedýchá. Za mě dobrý.

Sebevražedný oddíl (2016)

Překvapivě fungující směska humoru a akce. Výjimečně jsem se i bavila u filmu, na který jsem vyrazila s dětma.

Warcraft: První střet (2016)

Zatímco začátek člověka příjemně navnadí, po nějaké chvíli má pocit, že vlezl do gay klubu druhé cenové, kde se banda buzíků ve špatných kostýmech snaží diváka přesvědčit, o tom, že jde fakt o velkou věc. Hážou drsňáckými fantasy výrazy a pořád tam nějakej dědek leží v jezírku. "Mami to byla fakt děsná hovadina a scénář psal fakt někdo úplně vylízanej," okomentila to cílovka pro daný film, neboli můj dvanáctiletý potomek. Tak nevim, pro koho to teda nakonec bylo určený? :/

Návštěvníci (1993)

Asi nejlepší francouzská komedie, ale to neznamená, že nejlepší komedie...